Dingusi saugiškė rasta nuskendusi su automobiliu

Z. DragviliensGruodžio 6-osios rytą iš namų išvažiavusi ir be žinios prapuolusi saugiškė Zita Dargvilienė ketvirtadienio, gruodžio 8-osios naktį rasta žuvusi Panevėžio rajone.

Šilutės policijos komisariato pareigūnai kelias paras ieškojo be žinios dingusios 57-erių Z.Dargvilienės. Buvo pranešta, kad moteris gruodžio 6 d., apie 6.30 val. automobiliu „Renault Laguna” išvažiavo iš namų Saugų k., Atgimimo gatvėje ir dingo. Jos telefonai buvo išjungti. Buvo paskelbta saugiškės paieška, pagalbos kreiptasi į visuomenę.

Vakar rytą pranešta, kad ieškota moteris tuoj po vidurnakčio, apie 0.30 val. rasta apvirtusiame automobilyje Panevėžio r., kelyje Butkūnai-Katinai. Automobilis buvo nuvažiavęs nuo kelio ir apvirtęs Alantos upelyje. Apie situaciją pranešta ugniagesiams gelbėtojams, jie ir iškėlė iš vandenyje panirusio automobilio moters kūną.

Įtariama, kad mašina nuvažiavo nuo kelio, kliudė betoninę upelio perlaidos konstrukciją, apvirto ir nuskendo.

Moters artimieji buvo informavę pareigūnus, kad ji galėjo važiuoti į Panevėžio rajoną. Trečiadienio vakarą ir naktį jos artimieji ir Panevėžio policijos ekipažai todėl ir ieškojo moters tame rajone. Žuvusiąją rado jos artimieji.