Direktorių pavaduos V.Kamarauskas ir A.Šimelionis

A.Šimelionis ir V.Kamarauskas. / © silutesnaujienos.ltŠiandien rajono Tarybos posėdyje patvirtinti du naujojo Savivaldybės direktoriaus Raimundo Ambrozaičio pavaduotojai. Tai Vygantas Kamarauskas, pasiūlytas liberalcentristų, ir Alvidas Šimelionis, socialdemokratų atstovas.

Prisistatydamas V.Kamarauskas sakė Savivaldybės administracijoje dirbęs gerą 10-metį: karjerą pradėjęs vyr. specialistu ir pakilęs į administracijos direktoriaus pavaduotojo ir direktoriaus pareigas. Paskui keletą metų vadovavo vienai Klaipėdos įmonei, o pastaruosius dvejus metus dirba Šilutėje, privačioje įmonėje.

Už V.Kamarauską balsavo 16 Tarybos narių, prieš – 10 politikų.

Socialinės paramos skyriaus vedėju šiuo metu dirbantis A.Šimelionis sakė turintis 15 metų darbo patirties savivaldos institucijose: dirbo rajono Taryboje, Savivaldybės administracijoje. Jis ne vieną kadenciją buvo išrinktas į rajono Tarybą, buvo paskirtas rajono mero pavaduotoju, ėjo Savivaldybės Švietimo skyriaus ir Socialinės paramos skyriaus vedėjų pareigas.

A.Šimelioniui administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigos patikėtos 21 politiko balsais, prieš balsavo 5 politikai.