Diskusija apie jaunimo problemas ir jų sprendimo būdus

05706 nJaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos įgyvendina projektą „Integruotos jaunimo politikos plėtra“, finansuojamą Europos socialinio fondo ir valstybės biudžeto lėšomis. Praėjusią savaitę vyko Jaunimo problemų sprendimo plano įgyvendinimo stebėsenos pristatymas – diskusija, kurioje Šilutės jaunimas aktyviai diskutavo apie problemas, jų sprendimo būdus.

Paminėta, kad reikėtų glaudesnio bendradarbiavimo tarp įstaigų, kurių veikla susijusi su jaunimu. Taip pat jaunimas domėjosi Jaunimo reikalų tarybos įkūrimu Šilutėje. Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Alvidas Šimelionis pabrėžė, kad iniciatyvos pirmiausia reikalingos iš paties jaunimo, o tarybą įkurti visada galima.

Pasak savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorės Rimantės Vitkauskaitės, jaunimo problemų sprendimo plano baigiamojo renginio tikslai – susipažinti su projekto „Integruotos jaunimo politikos plėtros“ tęstinumu, pristatyti Jaunimo problemų sprendimo plano stebėsenos ir kontrolės sistemos bei jos įgyvendinimo Savivaldybėje ataskaitos projektus.