Diskusijai susirinko mergaitės

MergaitesPaauglystė kiekvienam vaikui emociškai sunkus laikotarpis. Tuo metu keičiasi ne tik fizinės savybės, bet ir mąstymas, bandoma suvokti, kas aš esu, kuo skiriuosi nuo kitų. Svarbiausias paauglio dvasinio pasaulio bruožas yra tas, kad paauglystėje labai nusilpsta savęs vertinimas.
Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje nuo žiemos startavusi jauki pokalbių valandėlė „Tarp mūsų mergaičių“ vėl įgavo pagreitį.

Moksleiviams po vasaros atostogų sugrįžus į mokyklas ir įsisukus į naujų mokslo metų ratą, atsirado naujų klausimų, idėjų, aktualių, tačiau dar neaptartų temų bei situacijų. Tad F. Bajoraičio bibliotekos pasakų kambaryje, skanaujant saldainius ir klausantis ramios muzikos vyko tęstinė pokalbių „Tarp mūsų mergaičių“ popietė. Valandėlės metu susirinkusios dalyvės gvildeno aktualias jų amžiui temas, aptarinėjo kilusius klausimus, dalinosi įžvalgomis, patirtimi ir nuomone, diskutavo apie sveikatą, grožį, socialinį gyvenimą, mokyklą bei ateities planus.

Valandėlė baigėsi pamąstymais ir užuominomis apie kitą planuojamą susibūrimą. Kviečiame visas paaugles, norinčias pasikalbėti ir padiskutuoti mergaitiškomis temomis, atvykti į F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Vaikų aptarnavimo skyrių ir susitarti dėl būsimų susitikimų.