DNB skyrius Šilutėje tampa konsultacijų centru

Lijana ZmoginaiteDNB bankas toliau nuosekliai plečia be grynųjų pinigų dirbančių skyrių tinklą, todėl nuo rugsėjo 1 d. banko skyrius, esantis Šilutėje, Lietuvininkų g. 37, taps DNB konsultacijų centru. Jame didžiausias dėmesys nuo šiol bus skiriamas finansinėms klientų konsultacijoms.

„Atidarius pirmuosius skyrius be grynųjų pinigų, klientai juos sutiko kaip visiškai natūralų pokytį. Bankininkystė keičiasi iš esmės, todėl keičiamės ir mes, sudarydami visas sąlygas savo skyriuose gauti tai, ko klientams reikia labiausiai – išsamių konsultacijų. Didžioji dauguma klientų kasdienes operacijas jau atlieka internetu, banko korteles gauna paštu. Į banko skyrių dažnas užsuka tada, kai reikia pasitarti dėl būsto paskolos, lizingo, investavimo, kaupimo ateičiai“, – sako DNB banko Fizinių kanalų departamento vadovė Lijana Žmoginaitė.

DNB banko duomenimis, grynųjų pinigų operacijų banko skyriuose skaičius kasmet sumažėja apie 35 proc. Jau dabar didžiąją dalį visų finansinių operacijų banko klientai atlieka patys interneto banku. Kelis metus nuosekliai auga ir mobiliosios bankininkystės programėlės populiarumas.

DNB atstovės teigimu, nors klientų aptarnavimas naujuose DNB banko konsultacijų centruose pasikeis iš esmės, daug dėmesio bus skiriama ir klientų edukacijai. „Įpročiai per vieną dieną nepasikeičia, todėl klientus, kurie yra įpratę skyriuose atlikti įvairias su grynaisiais pinigais susijusias operacijas, mokysime, kaip jas galima atlikti kitais būdais. Svarbu, jog klientai suprastų, kad alternatyvūs būdai, tokie kaip naudojimasis elektronine ar mobilia bankininkyste, yra ne tik patogesni, bet ir daugeliu atvejų pigesni“, – sako L.Žmoginaitė.

Grynųjų pinigų operacijas klientai jiems patogiu metu gali atlikti šalia DNB banko skyriaus esančioje savitarnos erdvėje, kuri veikia 24 valandas per parą. Čia galima įnešti grynuosius pinigus į sąskaitą ir jų išsigryninti, pasitikrinti kortelės sąskaitos likutį, gauti penkių paskutinių kortele atliktų operacijų ataskaitą ir atlikti kitas kasdienines operacijas. Esant poreikiui, išsigryninti pinigus visuomet galima prekybos centruose.

Nuo šiol DNB Konsultacijų centras pirmadieniais – ketvirtadieniais dirbs nuo 8 iki 17 val., penktadieniais – 8-16 val.