„Domino“ teatro premjera „Žaidimas nebaigtas“ atvyksta į Šilutę

ZN 10x10_ilutGegužės 17 d. 18 val. Šilutės kultūros ir pramogų centre

Dešimties metų gimtadienį švenčiančio profesionalaus komedijos teatro „Domino“ premjera „Žaidimas nebaigtas“ gegužės 17 dieną 18 valandą pradžiugins Šilutės gyventojus ir svečius.

Kosto Smorigino režisuota romantinė komedija „Žaidimas nebaigtas“ –  tai istorija apie meilę, kurios du žmonės laukė labai ilgai, į kurią puolė stačia galva, pamiršę, jog santykiai – tai sunkus, daug kantrybės, pastangų bei abipusės pagarbos reikalaujantis darbas.

O gal šie santykiai – tai tiesiog nebaigtas žaidimas, gudriai sudėliota strategija, idealiai paruoštas klastingas planas?

Trijų studijų bičiulių bei jų gražuolės draugės gyvenime – didžiuliai pokyčiai. Fabrisas, inteligentiškas nuobodyla, laukia šeimos pagausėjimo, moterų numylėtinis Paskalis – paaukštintas pareigose ir besidžiaugiantis naujos simpatijos draugija, o amžinas nevykėlis Žiulis ruošiasi vestuvėms su savo gyvenimo meile Margo.
Visiška idilė…

Tačiau taip pasirodyti gali tik iš pirmo žvilgsnio. Ar vestuvių rytą Margo išdrįs atskleisti didžiausią savo gyvenimo paslaptį? Tai, kas paaiškės, gali iš esmės pakeisti visų herojų likimus ir galbūt net sugriauti suplanuotas vestuves.

Subtilų humorą, lengvabūdiškus pokalbius apie amžinąsias vertybes, pretenzingus charakterius ir ore sklandantį meilės jausmą žiūrovams dovanoja profesionalūs aktoriai: Edita Užaitė, Nerijus Gadliauskas, Evaldas Jaras, Gabija Jaraminaitė, Vaidotas Martinaitis, Sakalas Uždavinys, Julius Žalakevičius ir Aleksas Kazanavičius.

Romantinė komedija „Žaidimas nebaigtas“ – tai kultinė prancūzų dramaturgo Philippe Lellouche pjesė, kuri yra „Domino“ teatro spektaklio „Diena be melo“ tęsinys.

Susitikime gegužės 17 dieną Šilutės kultūros centre!

Bilietų kaina: 9.50-17.00 Eur. Įsigyti galima www.bilietai.lt ir kultūros centro kasoje (Lietuvininkų g. 6), darbo laikas – I-IV: 15-18 val., V: 15-17 val., (pietūs: 12.00-12.45 val.), tel.: (8 441) 51518; 8 671 09696. Rezervacija – 9-17 val. kasos telefonu.