Donato Montvydo hitas atlaikė naujų dainų konkurenciją

Grupė "Tony Betties". / myliumuzika.lt nuotr.Donato Montvydo daina „Nenuleisk akių“ jau du mėnesius populiariausia lietuviškos muzikos portalo „Myliumuzika.lt“ daina.

Balandžio mėnesį įšokusi į klausomiausių sąrašo viršūnę, eurovizinės dainos lietuviška versija ir visą gegužę išsilaikė pozicijas. Įdomu, ar ji bus taip pat aktyviai klausoma ir pasibaigus „Eurovizijos“ konkursui?

Gegužės mėnesį antrojoje klausomiausių dainų sąrašo vietoje įsitaisė nauja vasariška „Tautinio brando“ daina – „Džiaukis vasara“, vienu laipteliu žemyn nustūmusi Eglės Jakštytės „Apie tave“.

Pusmetį geriausiųjų sąrašo viršūnėje išbuvusi SEL daina „Aš žiūriu į tave, pasauli“ liko ketvirtoji. Ją vejasi naujiena – grupės „Pikaso“ daina „Aš viską atleisiu tau“, įrašyta su nauja merginų grupe „Mochito“. Vaikinų grupė kone kas mėnesį išleidžia po naują dainą, kuri nelieka nepastebėta.

„Myliumuzika.lt“ dešimtuką gegužės mėnesį pasiekė dar dvi naujienos: Stano daina, skatinanti džiaugtis kiekviena gyvenimo minute „Neskaičiuok minučių“ ir debiutantės Karolinos Mankutės, dainuojančios grupėje „Tony Betties“, daina „You and I“.

Iš Myliumuzika.lt dešimtuko niekaip nenori trauktis dar žiemą sukurtos dainos: Džordanos Butkutės „Tylios mintys“, Mino – „Netobulas angelas“ ir Natalijos Bunkės „Širdis ant balto sniego“.

Gegužės mėnesį Lietuvos muzikos kūrėjai klausytojus maloniai nustebino naujais kūriniais. „Myliumuzika.lt“ portalą pasiekė daugiau nei 10 naujienų.

Klausomiausiųjų dvidešimtuke iš karto įsitaisė „ŠarkA“ grupės daina „Gerumo aitvarai“, išleista Motinos dienos proga. Tarp populiariausių pateko ir emigracijoje kuriančio Nato nauja daina „Tau“, į Lietuvą grįžusio Arvydo Vilčinsko sūnaus Tado daina „Ratai juodi“ ir daina iš naujausio „Rasabasa“ EP – „Arrows“.

Už dvidešimtuko ribos liko Sasha Song naujasis Londono olimpinėms žaidynėms skirtas „Himnas herojams“; grupės „MuseIQ“ kūrinys „On the road“, Pusho daina „Jazz’as gydo“, Vido Bareikio „Viskas bus gerai“, Agnietės „Tu“ ir kt.

Gegužę klausytojus ne itin žavėjo ir praėjusio mėnesio „karštos“ naujienos. Iš klausomiausių dainų dvidešimtuko pasitraukė Violetos ir Viliaus Tarasovų duetas, Ieva Narkutė, Nota ir Akmėja su Linu Adomaičiu.

 1. Donatas Montvydas – „Nenuleisk akių“
 2. Tautinis brandas – „Džiaukis vasara“ (nauja)
 3. Eglė Jakštytė – „Apie tave“
 4. SEL – „Aš žiūriu į tave, pasauli“
 5. Pikaso (su Mochito ) – „Aš viską atleisiu tau“ (nauja)
 6. Džordana Butkutė – „Tylios mintys“
 7. Mino – „Netobulas angelas“
 8. Natalija Bunkė – „Širdis ant balto sniego“
 9. Stano – „Neskaičiuok minučių“ (nauja)
 10. Tony Betties – „You and I“ (nauja)
 11. ŠarkA – „Gerumo aitvarai“ (nauja)
 12. Natas – „Tau“ (nauja)
 13. Tadas Vilčinskas – „Ratai juodi“ (nauja)
 14. Agentūra – „Gyvenk“
 15. Mantas – „Melagė“
 16. Pinup Girls – „Cirkas“
 17. Soliaris – „Tu to norėjai“
 18. Junior – „Tu nematai“
 19. Jazzu/Leon Somov – „Tyla“
 20. Rasabasa – „Arrows“ (nauja)

Spėkite, koks bus birželio mėnesio „Myliumuzika.lt” trejetukas ir laimėkite naujausią Donato Montvydo CD „Donny Montell”! Atsakymus siųskite iki birželio 25 d. el. p. reklama@silutesnaujienos.lt