Dovana šilutiškiams – šunų vedžiojimo aikštelė

sunu aiksteleŠilutės miesto gyventojai savo augintinius galės vedžioti Cintjoniškių gatvėje naujai įrengtoje šunų vedžiojimo aikštelėje.

Nors mieste yra ir kitų vietų, kur galima vedžioti augintinius, tačiau daugiausiai tai yra atviros miesto erdvės, nepritaikytos jų poreikiams ir pačių gyventojų patogumui.

Iniciatyvos sukurti atskirą erdvę keturkojams ir jų augintojams ėmėsi ekologijos verslo bendrovė „Ecoservice“, bendradarbiaudama su Šilutės miesto savivaldybe.

„Ši vieta yra prie pat judrios gatvės, todėl šalia esančių daugiabučių gyventojai anksčiau buvo priversti savo augintinius vedžioti pririštus prie pavadėlių. Nebuvo šiukšliadėžių, kur būtų galima mesti maišelius su ekskrementais. Žinant miesto gyventojų poreikius, kilo idėja įrengti atskirą šunų vedžiojimo aikštelę“, – sakė „Ecoservice“ Šilutės padalinio vadovas Saulius Vyšniauskas.

Žaliuojančioje miesto erdvėje įrengta aikštelė yra pritaikyta tiek keturkojams, tiek jų šeimininkams: teritorija aptverta, saugi, joje įrengti suoliukai, šiukšliadėžės. „Kadangi erdvė yra uždara, augintiniai gali laisvai bėgioti, mankštintis, taip pat tai patogi vieta susiburti šunų augintojų bendruomenei“, – aiškino S.Vyšniauskas.

Jam antrino ir Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus, teigdamas, kad tokių vietų poreikis mieste išties yra. „Iki tol turėjome tik ženklu pažymėtas šunų vedžiojimo vietas, todėl labai džiaugiuosi, kad pagaliau įrengta atskira erdvė su suoliukais, šiukšliadėžėmis, – teigė R.Steponkus. – Tvarka, švara, saugumas – viskas įeina į komplektą, o kartu prisideda ir prie viso miesto įvaizdžio gerinimo, atrodome europietiškai.“