Dovanas mamytėms gamins kartu su seniūnu

mamos-diena-61175967Išradingumo nestokojantys rajono socialiniai darbuotojai nuolat sugalvoja naujų bendravimo su socialinės rizikos šeimų vaikais formų. Šiandien, gegužės 4-ąją, Šilutės seniūnijoje renkasi dvi dešimtys šios seniūnijos vaikų ir paauglių, kurie kartu su socialinėmis darbuotojomis gamins dovanas mamytėms. Tokios iniciatyvos organizatorė – socialinė darbuotoja Milda Vaičiūnienė.

Šilutės seniūnijoje šiemet jau dirba 9 socialinės darbuotojos. M.Vaičiūnienė pasakojo, jog kartu su kolegėmis iš anksto įspėjo kai kurių savo globojamų šeimų vaikus, kad dovanėles mamoms jie galės gaminti kartu. Pasirinkti mokyklą lankantys vaikai ir paaugliai – tie, kurie galėtų be mamų ateiti į seniūniją ir joms parengti tikras staigmenas. Kokias – kol kas tebus paslaptis.

Didelė paskata vaikams buvo ir žinia, kad kartu su jais dirbs ir bendraus Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus, be kita ko, dar ir saldžių dovanų jiems parengęs. Socialinės darbuotojos pastebėjo, kad vaikai labai apsidžiaugė galimybe pamatyti ir kartu dirbti su miesto vadovu.

Medžiagų staigmenoms ruošti šilutiškės įsigijo iš Savivaldybės Socialinės paramos skyriaus pernai skirtų lėšų.
Pernai Šilutės socialinės darbuotojos artėjant Motinos dienai buvo prisijungusios prie Šilutės šeimų klubo organizuotos akcijos, kurios metu grupelę moterų papuošė šventei.

„Tokie renginiai padeda skatinti vaikų kūrybiškumą, tautiškumą, pratina juos kultūringai elgtis, domėtis tautinėmis šventėmis“, – vardija pačių pastebėtus iniciatyvos pliusus socialinės darbuotojos.