Draudimo stovėti Gegužės ir Pylimo gatvėse nebus

DSC04644Rajono eismo saugumo komisija jau nebe pirmą kartą sulaukia prašymo uždrausti automobiliams stovėti Šilutės Darbininkų kvartalo pakraštyje, šalia Šyšos esančiose Pylimo ir Gegužės gatvėse. Čia gyvenantieji nori ramybės, juos piktina tamsiuoju paros metu čia su automobiliais besibūriuojantis jaunimas.

Toks prašymas jau gautas ir šiemet.

Pylimo ir Gegužės gatvių gyventojai Eismo saugumo komisijai rašo, kad vėlai vakarais šiose gatvėse vyksta neformalūs jaunimo susibūrimai. Automobiliais suvažiavę jaunuoliai, pasak vietinių gyventojų, garsiai klausosi muzikos, šiukšlina, triukšmauja, vartoja svaigalus, dažnai vykdo ir lenktynes automobiliais.

Ankstesniais metais čia gyvenantieji prašė įrengti greičio ribojimo kalnelius ir greitį mažinančius ženklus. Komisija tokiems prašymams nepritarė. Dabar gyventojai prašo komisijos leidimo šių gatvių susikirtimo vietoje pastatyti nuo 22 val. iki 6 val. ryto stovėti draudžiantį ženklą.

Komisijos narys, Šilutės seniūnijos specialistas Algirdas Ivanauskas sakė, kad šiuo metu jau pradėtas vykdyti šalia esančio Šyšos parko sutvarkymo projektas: kertami krūmai ir sausuoliai, teritorija valoma. Užbaigus projektą, šioje vietoje, be kita ko, bus įrengtos ir vaizdo stebėjimo kameros, o tai neabejotinai drausmins visus čia poilsiaujančius šilutiškius.

Policijos atstovas Marius Mulskis pastebėjo, kad kažkur jaunimas vis tiek būriuosis – iškrapščius jį iš vienos vietos, jis pradės rinktis kitur.

Pasak pareigūno, visiems panašiems atvejams yra skubios pagalbos telefonas 112, kuriuo paskambinus atvažiuos policijos ekipažas. Taip turėtų daryti ir šios vietos gyventojai. O ši vieta policijai ir be to žinoma, pasak M. Mulskio, ekipažai nuolat čia pravažiuoja.

Komisija vienbalsiai nutarė, kad šioje vietoje jokių naujų ženklų nebus.