Draugo dieną naumiestiškiai dalijo nemokamus apsikabinimus

draugo diena_naumiestyjeŽemaičių Naumiesčio gimnazijoje paminėta Draugo diena. Ta proga buvo organizuojamos įvairios veiklos.

Psichologo asistentė Uršulė Toleikytė Žemaičių Naumiesčio gimnazijoje ir Gardamo progimnazijos skyriuje parengė stendinę informaciją, kas yra draugystė, ką reiškia būti draugu, kokios yra geros draugo savybės, kokios draugystės pakopos, kaip susirasti draugų. Stende pateiktos ir mokinių mintys apie draugystę.

Psichologo asistentė su šeštokais žiūrėjo filmuką apie draugystę, mokiniai išsakė mintis apie gerą draugą. Smagiai sukurtas draugystės receptas ir draugystės šūkis. Mokiniams ypač patiko žaidimas „Draugystės voratinklis“. Jie noriai įsitraukė į veiklas, dirbo draugiškai, atliko užduotis kūrybiškai, su humoru.

Mokinių tarybos nariai parengė fotosieną „Draugo diena“, dovanojo mokytojams, kitiems darbuotojams ir artimiausiems savo draugams žaismingas šypsenėles.

Dailės mokytoja B.Žvirblienė padėjo parengti 5-6 klasių mokinių piešinių parodą „Mano geriausio draugo portretas“. Mokinių tarybos narės Ingrida, Julija, Jolanta, Saulė, Kristina ir kitos dalijo nemokamus apsikabinimus, o informacinės eilutės tekstai kvietė prasmingai ir gražiai nudžiuginti savo draugus.