Du pretendentai į Saugų seniūno postą laukia STT pažymų

sauguPrieš bemaž tris savaites įvyko konkurso eiti Saugų seniūno pareigas pirmasis etapas, kurio metu paaiškėjo du galimi pretendentai. Jais tapo Saugų vaikų globos namų direktorius Eugenijus Judeikis ir buvęs Valstybinių miškų urėdijos Šilutės padalinio Saugų medienos ruošos, prekybos ir techninio padalinio vadovas Arvydas Stonis.

„Šilutės naujienų“ žiniomis, pageidavimą dalyvauti konkurse buvo pareiškę penki pretendentai, tačiau kiti trys buvo ne Šilutės rajono gyventojai ir į konkursą jie neatvyko.

Abu į antrąjį etapą patekę pretendentai jau yra išlaikę Valstybės tarnautojo egzaminą. Kuris iš jų bus paskirtas eiti Saugų seniūno pareigas, rajono savivaldybės vadovai dar neatskleidžia. Jie laukia Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pažymos, kad šie pretendentai tikrai gali eiti seniūno pareigas.

Seniūnijos yra Savivaldybės administracijos padaliniai. Todėl galutinį sprendimą dėl seniūno pasirinkimo priims administracijos direktorius Virgilijus Pozingis. „Šilutės naujienoms“ V. Pozingis sakė, kad abu pretendentai gyvena Saugose ir yra gerai žinomi vietos bendruomenei. Abu jie yra išsilavinę ir aktyvūs žmonės, todėl pasirinkti kuriam iš jų patikėti Saugų seniūno pareigas bus tikrai nelengva. Anot V. Pozingio, teks pasitelkti įvairią informaciją, atsižvelgti ir į žmogiškąsias kandidatų savybes, bendruomeniškumą ir t.t. V. Pozingis mano, kad saugiškiai bus patenkinti bet kurio pasirinkimo atveju.