Duetas Valdas ir Vainora šilutiškius pasveikino su „Nauja pradžia“

IMG 3573Į debiutinio dainų albumo pristatymą šilutiškius ir miesto svečius gegužės 6-ąją pakvietė rusniškių dainininkų pora Valdas ir Vainora Lacko. Šilutės kultūros ir pramogų centre susirinkę žiūrovai klausėsi dešimtmetį brandintų dainų, kurios buvo atliekamos gyvai, taip pat galėjo įsigyti kompaktinę plokštelę „Nauja pradžia“ ar ją laimėti konkurse, surengtame vakaro metu.

Atlikėjus sveikino bendrakeleiviai

Koncertą vedė bei dainininkų kūrybinį kelią pristatė šilutiškė Jolita Raštutienė, daugeliui jau žinoma kaip žaidimo „Protų kovos“ vedėja.IMG 3329

Pristatant debiutinį albumą, scenoje su atlikėjų pora pasirodė ir kartu keletą dainų atliko Valdo sesuo Vita Lacko – Vaišnorienė. Pertraukėlių metu žiūrovus žavėjo  sportinių šokių klubo „Kubana“ (vad. Lina ir Donatas Blusiai) šokėjai bei popchoro „Spindulys“ (vad. Lijana Šerpytienė) dainininkai. Beje, pastaruosius kolektyvus ir dainininkų porą sieja ne vienerius metus besitęsiantys bendri kūrybiniai projektai.

Sveikindama su pirmuoju dainų albumo pristatymu, L.Šerpytienė pasidžiaugė beveik dešimtmetį besitęsiančiu bendradarbiavimu su Valdu. Įteikdama gėlių puokštę popchorų vadovė padovanojo ir specialiai įrašytą kompaktinę plokštelę, kurioje, paties Valdo nuostabai, net 19 jo sukurtų dainų, atliekamų „Spindulio“ ir „Saulytės“ dainininkų.

Autorinių dainų koncerte skambėjo ne tik albume „Nauja pradžia“ įrašytos dainos. Rusniškių šeima kartu su „Spindulio“ atlikėjais dainavo vieną iš pirmųjų Valdo sukurtų ir popchorui padovanotų dainų.

Varžytuvės žiūrovams

Koncerto metu skambėjo įvairių stilių ir įvairios tematikos dainos iš albumo „Nauja pradžia“: tarp jų – nuoširdžios dainos mamai, tėvui, dainos apie Pamarį ir jame esančią Rusnės salą.

Išskirtinis siurprizas laukė ir žiūrovų – jie pakviesti į varžytuves dėl naujojo albumo „Nauja pradžia“ kompaktinės plokštelės.  Žinias apie atlikėjų duetą pasiryžo pasitikrinti trys merginos: Daiva, Dovilė ir Virginija. Su dainininkų asmenine dovana – CD „Nauja pradžia“ nuo scenos nulipo greičiausiai ir daugiausiai teisingų atsakymų pasakiusi Daiva.

Ne tik koncertas, bet ir padėka

Atsidėkodamas žiūrovams Valdas Lacko sakė, kad šis vakaras buvo skirtas visiems draugams, ištikimiems klausytojams, mylintiems iš širdies gimusias dainas.

Rusniškiai dainininkai nepamiršo padėkoti ir tiems, kas prisidėjo prie jų pirmojo kūrybos „kūdikio“ gimimo: daugumos dainų tekstų autoriams Žydrei Adomaitienei, rusniškiui Vitalijui Deniušui,  klaipėdiečiams Algirdui Zigmantui ir Audriui Janoniui, Mindaugui Šlečkui, popchorui „Spindulys“, rėmėjams ir pagalbininkams: gėlių salonui „Meilenė“, VPC „Šilutė plius“ centrui bei jo vadovui Edgarui Gudui, šilutiškiams verslininkams Edvardui ir Gražinai Stankams.

Šiltų ir nuoširdžių emocijų vakaras baigėsi šūsnimis gėlių, skirtų dainingajai šeimai, ne vienerius metus garsinančiai Pamario kraštą ir televizijos ekranuose.

Daugiau nuotraukų „Šilutės naujienų“ Facebook albume!