Dviejų daugiabučių renovaciją sustabdė statybininkų bankrotas

renovacijaPanevėžio apygardos teismas nusprendė iškelti bankroto bylą šiame mieste registruotai UAB „Šilo statyba“, kuri dirbo ir Šilutėje – renovavo tris daugiabučius namus.

Teismas šiai statybų bendrovei pritaikė laikinąsias apsaugos priemones, o Bankroto departamentas paskelbė bankroto administratoriaus atranką.

Šilutės rajone daugiabučių namų renovacijos administratorių – UAB „Šilutės šilumos tinklai“  direktoriaus pavaduotojo Vyganto Kamarausko ir UAB „Šilutės būstas“ direktoriaus Alekso Kvederio duomenimis, „Šilo statyba“ Šilutėje pagal sutartis renovavo tris pastatus. Dviejuose iš jų renovacijos darbai dar nebaigti.

Pasak V.Kamarausko, UAB „Šilo statybos“ Klaipėdos filialas Šilutės mieste pagal sutartį su „Šilutės šilumos tinklais“ renovuoja du daugiabučius namus. Esą vienas objektas Gluosnių gatvėje jau užbaigtas, tačiau daugiabutyje Laisvės al. 4 statybininkams liko atnaujinti šilumos ir vandentiekio vamzdynus.

O UAB „Šilutės būstas“ „Šilo statybai“ buvo patikėjusi renovuoti vieną daugiabutį – Laisvės al. 9 namą. UAB „Šilo statyba“ yra tik pradėjusi parengiamuosius šio daugiabučio atnaujinimo darbus.

V.Kamarauskas „Šilutės naujienoms“ sakė, kad į gautą informaciją apie statybos įmonės bankrotą reaguota nedelsiant. Jau ruošiami dokumentai dėl Laisvės al. 4-ojo namo renovacijos rangos darbų sutarties nutraukimo. Tokiems veiksmams, pasak V.Kamarausko, nesipriešina UAB „Šilo statyba“ direktorius Vytautas Jasiūnas. Juolab kad už jau atliktus darbus su bendrove jau atsiskaityta.

Pagal pastato renovacijos planą Laisvės 4-ajame name vamzdynų keitimo darbai turėjo būti pradėti prieš porą savaičių. Tikimasi, kad netrukus bus rastas naujas minėto pastato renovacijos rangovas ir visi vamzdynų keitimo darbai atlikti laiku – iki pirmųjų šalčių.

„Šilutės būsto“ direktorius A.Kvederis ketvirtadienį organizavo susitikimą prie renovuojamo namo Laisvės al. 9. Dalyvaujant įmonės atstovams, renovacijos darbų techniniam prižiūrėtojui ir antstoliui užfiksuoti jau atlikti darbai, kad būtų galima nutraukti sutartį ir ieškoti kitų rangovų.

A.Kvederis „Šilutės naujienoms“ sakė, kad tarsis su bankrutuojančios įmonės vadovybe rangos sutartį nutraukti anksčiau nei teismo nustatytas terminas. „Šilutės būstas“ stengsis kuo greičiau parinkti kitą statybos įmonę, kad daugiabutis namas būtų apšiltintas iki žiemos šalčių.