Dviračio vagį užfiksavo vaizdo kamera

OwenWilsonridesbikethroughWestVillageucuTI6XtFsVlŠiemet balandžio 28-ąją, vidury šviesios dienos, iš Šilutės Vydūno gimnazijos kiemo buvo pavogtas dviratis.

Vaikinas V.V., eidamas Atgimimo alėja, pamatė gimnazijos kieme sustatytus dviračius. Jo žvilgsnis užkliuvo už vieno iš dviračių, kurio vertė 200 Lt.

Nors V.V. jau buvo ne kartą teistas, tačiau nesugebėjo atsispirti pagundai – nusivarė neprirakintą dviratį. Džiaugdamasis pavogta transporto priemone, apie valandą važinėjosi po miestą. Kai važinėtis pabodo, vagis dviratį pastatė Knygnešių g. 9 namo laiptinėje.

Juodos spalvos „Velo star“ dviračio savininkas J.M. jo pasigedo dar tą pačią dieną, vos po kelių valandų nuo vagystės.
Tačiau vagis neliko nepastebėtas – jį užfiksavo Vydūno gimnazijos kieme sumontuotos vaizdo kameros. Vaizdo įraše matyti, kad į gimnazijos kiemą užėjo vaikinas, vilkintis džinsus ir raudonos spalvos palaidinę. Jis lyg niekur nieko apžiūrinėjo dviračius, imituodamas, kad jis čia atėjo atsitiktinai. Vėliau kažkam paskambino, o po kiek laiko paėmė svetimą dviratį ir juo nuvažiavo.

J.M. su gimnazijos socialine darbuotoja peržiūrėjo kieme sumontuotų vaizdo kamerų įrašus. Juos CD laikmenoje pateikė policijos pareigūnams, ir vagis netrukus buvo sulaikytas.

Vagis V.V. ikiteisminio tyrimo metu parodė, kurioje laiptinėje paliko vogtą dviratį, ir jis buvo grąžintas savininkui J.M.
Teismas už vagystę skyrė 20 parų arešto.

Nuosprendis galėjo būti skundžiamas.