Dvylika iš Pamario kilusių solistų dainuos koncerte „Širdies balsas“

lacko koncertas_valdas_lackoLapkričio 17d. 18 val. Šilutės kultūros ir pramogų centre

Tik širdis visada jaučia ir lengvai veda tuo keliu, kuris yra teisingas. Niekada nerasi tinkamo kelio, jei klausysi tik išorės, tad būtent dėl to iš širdies sklindantys patarimai žodžių, dainos ar muzikos forma padės rasti ir geriausius atsakymus, laimę, sėkmę ir ramybę.

Tokių minčių vedinas rusniškis dainininkas, „Eurovizijos 2016“ nacionalinės atrankos pusfinalininkas Valdas Lacko savo svajonę verčia realybe. Būtent dėl šios priežasties šiemet lapkričio 17-ąją, Pasaulinę filosofijos dieną, Šilutės kultūros ir pramogų centro (KPC) salėje sugriaudės išskirtinis koncertas „Širdies balsas“, nes jame muziką, sklindančią iš savų širdžių, dovanos net dvylika talentingų solistų, užaugusių Pamaryje.

Kodėl tokiam renginiui pasirinkta Pasaulinė filosofijos diena? Atsakymai yra keli ir labai paprasti.   „Filosofija ir muzika, mano manymu, artimi dalykai. Kiekvienas solistas  dainos žodžius placko koncertas_Vita_Lackoerduoda per savo filosofiją, tai yra per vidinį pasaulį, kurį sudaro patirtis, suvokimas. Lygiai taip pat – per savo filosofijos pasaulį – kiekvienas priimame išgirstą melodiją, dainą. Kitaip sakant – pats tiksliausias atsakymas slypi atlikėjo ir klausytojo širdyje. Būtent todėl šį koncertą pavadinau „Širdies balsu“. Širdis yra centras, kuriame harmoningą pusiausvyrą suranda jausmai, protas ir siela“, – sako V.Lacko.

Anot jo, šis Šilutės krašto atlikėjų koncertas Pamaryje – kol kas vienintelis. lacko koncertas_Rutenis_JankauskasSukviesti į vieną sceną tiek daug Pamarį ir Lietuvą garsinančių atlikėjų, kurie šiuo metu studijuoja ar dirba muzikos pasaulyje, nėra lengva.

„Džiaugiuosi, kad iš viso mūsų scenoje jų bus net dvylika“, – pripažįsta pašnekovas.

Lapkričio 17-ąją Šilutės KPC salėje priešais žiūrovus stos daugeliui šilutiškių jau žinomi solistai. Po dvi dainas atliks Algirdas Leonavičius, Gintarė Muraulaitė, Greta Dulkytė, Greta Vitonytė, Ingrida Tribičiūtė, Mindaugas Mišeikis, Rūtenis Jankauskas, Vita Lacko, Greta Konaverskytė, Rimantė Stankutė, Vygailė Vilčiauskaitė, legendinis Šilutės gitaristas Virginijus Kmita ir, žinoma, pats Valdas Lacko.lacko koncertas_Algirdas_Leonavicius

Išskirtinį „Širdies balso“ koncertą ruošiasi papuošti ir visus susirinkusiuosius pasveikinti vakaro vedėjas – charizmatiškasis Rolandas Stonys, muzikinio TV projekto „Dangus“ dalyvis, „Lietuvos talentų“ nugalėtojas Marius Petrauskas ir Šilutės sporto klubo „Atėnė“ šokėjos.lacko koncertas_Greta_Dulkyt

Dalindamasis būsimo koncerto idėjomis, dainininkas V.Lacko sakė, kad žiūrovus, atvykusius į koncertą, turėtų maloniai nustebinti ir profesionalus apšvietimas, kokybiškas įgarsinimas.

Taigi dabar, įpusėjus lapkričiui, pats tinkamiausias metas save nuteikti artėjančiam Adventui. Juk tai – brandžiausias metas  susikaupimui ir širdies balso išklausymui.