Džemperiai vyrams – šie modeliai bus labai populiarūs 2021 m. pavasarį!

Vyriški bliuzonai (džemperiai) – universali ir stilinga kiekvieno vyro aprangos detalė. Pirmiausia, besirinkdami drabužius, vyrai labiausiai vertina patogumą ir kokybę, o tik vėliau atsižvelgiama į stilingumą ir mados tendencijas. Dauguma vyrų pirmiausia renkasi tuos drabužius, kurie yra patogūs bei nevaržantys judesių, suteikiantys laisvumą. Būtent tokie yra ir džemperiai vyrams, kurie suteikia ne tik komforto jausmą, bet ir atitinka paskutiniąsias mados tendencijas – juk tai drabužis, kurį galime rasti kiekvieno vyro spintoje. Be to, dabar siūloma vyriškų bliuzonų pasiūla – tokia plati, kad tikrai kiekvienas ras, ką išsirinkti. Papasakosime, kokie džemperiai vyrams bus populiariausi šių metų pavasarį.

Nemirštanti klasika

Šiuolaikiniai dizaineriai nuolat keičia daugeliui tikrai puikiai pažįstamus drabužių modelius. Populiariausi vyriški džemperiai dabar yra klasikiniai – velkami per galvą ar segami užtrauktukais, taip pat su gobtuvais ar be jų. Šiandien patys paprasčiausi klasikiniai vyriški džemperiai gali būti paįvairinami originaliomis ir akį traukiančiomis detalėmis, neįprastu kirpimo stiliumi ar ryškesnėmis spalvomis. Be įprastai per galvą velkamų džemperių, būna ir segamų tik sagomis arba užtrauktukais.

Džemperiai stačiu kaklu

Šių metų pavasarį yra ypač madingi džemperiai vyrams stačiu kaklu. Tai siejama su praėjusio amžiaus amerikiečių stiliumi, kuris, kaip pastebime, vėl po truputį grįžta į madą šiais laikais.  Tokie džemperiai primena pavasarį ar rudenį nešiojamas demisezonines striukes. Tai – gana klasikinis modelis, kurį šiuo metu dažniausiai renkasi paaugliai ar jaunesni vyrai. Yra ir tokių bliuzonų stačiu kaklu, kurių apykaklės primena laisvą, apvyniotą šaliką – tai suteikia stilingumo ir oficialumo visai jūsų aprangai. Svarbiausia, kad tokius vyriškų bliuzonų modelius visada puikiai paįvairina ir įvairūs užrašai ar neįprastai drąsios spalvos.

Nebijokite spalvų!

Daugelis mūsų šiandien vis dar bijo ryškių spalvų, todėl mieliau renkasi jau klasiką tapusias neutralias ir lengvai prie kitų drabužių derinamas spalvas. Visgi klasikinės pilka, tamsiai mėlyna ar juoda gali būti „pagyvintos“ kokią ryškesne ir akį tikrai patrauksiančia spalva – tai suteikia aprangai gyvumo ir pavasarį, po niūrios žiemos, taip pasiilgto spalvingumo. Šį pavasarį, vyrai besirinkdami naujus džemperius turėtų nebijoti eksperimentuoti ir pasirinkti ar ryškenę spalvą, ar įdomesnį modelio kirpimą, ar bent jau kokią dėmesį tikrai patraukiančią detalę, kuris leis jaustis labiau pasitikinčiu savimi.

Šiais laikais vyriški bliuzonai yra neatsiejamas kasdieninio gyvenimo drabužis, kuris dažniausiai tampa pirmuoju pasirinkimu siekiant patogumo ir geros savijautos visą dieną. Nors kai kuriems džemperiai vis dar yra drabužis, kuris pasirenkamas nešioti tik namuose ar sportuojant, daugelis šiandien vis dažniau renkasi stilingus džemperių variantus, su kuriais drąsiai gali išeiti ir į miestą. Džemperiai vyrams dabar yra pačių įvairiausių modelių ir spalvų, taip pat lengvai pritaikomi prie bet kokio vyro stiliaus. Būtent todėl Bolf interneto parduotuvė siūlo platų, įvairių gamintojų, spalvų bei modelių vyriškų džemperių pasirinkimą.