Džiugi žinia Šilutės autobusų keleiviams – 2017 metais bilietai nebrangs

autobusaiJau ketveri metai UAB „Šilutės autobusų parkas“ nekeitė bilietų kainų. Savivaldybės politikus nustebino ir tuo pat metu pradžiugino faktas, kad ir 2017 metais  bendrovė neketina didinti keleivių vežimo reguliariais reisais paslaugos tarifų.

Informaciją apie tai, kad Šilutės autobusų keleiviams bilietai nebrangs, Savivaldybės tarybos politikams pranešė „Šilutės autobusų parko“ direktorius Artūras Stonkus.

Kuro kainos – finansinio stabilumo garantas

UAB „Šilutės autobusų parkas“ keleivių vežimo paslaugų tarifai yra ir bus tokie: miesto maršrutų vienkartinio bilieto kaina – 0,61 Eur (0,50 Eur + PVM); priemiesčio maršrutais – 0,11 Eur/km (0,09 Eur/km + PVM); minimalus tarifas tarp stotelių – 0,33 Eur (0,27 Eur + PVM); maršruto Šilutė – Klaipėda bilietų kaina – 0,07 Eur/km (0,06 Eur/km + PVM).

Pasak A.Stonkaus, teikdama paslaugas tokiais tarifais bendrovė jau ketverius metus normaliai išgyvena ir dar sutaupo šiek tiek lėšų autobusų atnaujinimui. Tokį stabilų finansinį rezultatą pasiekti leidžia prieš kelerius metus sumažėjusios degalų kainos.

Bendrovė jau dvejus metus iš eilės neturi skolų kreditoriams, o savo darbuotojams laiku išmoka atlyginimus. Vidutinis vairuotojų atlyginimas yra apie 700 Eur.

Direktorius A.Stonkus „Šilutės naujienoms“ pasakojo, kad įmonė, įvertinusi savo finansinę situaciją, sieks kiek įmanoma atlyginimus padidinti. Bendrovė per devynis šių metų mėnesius uždirbo 64 992 Eur pelno.

Laukia iškraustymo

Savivaldybės Tarybos Socialinių reikalų komiteto nariai A.Stonkaus klausė, ar bendrovės darbuotojai laukia autobusų parko iškraustymo į kitą miesto galą – į Gluosnių gatvę.

Pasak direktoriaus, darbuotojai nebijo iškraustymo. Šilutė – nedidelis miestas ir atvykti į darbą nėra toli į bet kurią vietą. Visi laukia naujų patalpų, naujų darbo sąlygų.

Bendrovė tikisi šiek tiek sutaupyti lėšų naujai dirbtuvių įrangai įsigyti.

A.Stonkaus žiniomis, naujo autobusų parko projektavimo darbai prasidės tik tuomet, kai Savivaldybė nuosavybės teisėmis galės valdyti žemės sklypą, į kurį numatyta perkelti autobusų parką. Kol nebus sutvarkyti sklypo nuosavybes reikalai, tol autobusų parko statytojai negali pradėti jokių konkrečių darbų.