Džordana Butkutė apie Šilutę: „Įspūdis po didelio miesto – pribloškiantis: tylu, ramu, tvarkinga…“

Nedaugelis žino, kad vieną ramų penktadienio vakarą Šilutėje lankėsi viena garsiausių šalies atlikėjų, Lietuvos pop karaliene tituluojama Džordana Butkutė. Ji specialiai iš Kauno į mūsų miestą atvažiavo ne koncertuoti ar laukine Pamario gamta pasigrožėti, o asmeniškai įteikti bilietą į vieną iš savo koncertų „Nesudeginta ant laužo“ vietinei merginai.

„Šilutė. Antras pažadėtas bilietukas pas Ingridą… Kaip ir žadėjau – į rankas. Linksmai ir paprastai. Sėkmės jums, panelės“, – nuotrauka su tokiu prierašu savo facebook paskyroje vėliau pasidalijo atlikėja.

„Šilutės naujienos“ smalsavo, kodėl dainininkė net 200 kilometrų važiavo vien tik bilietą į rankas įteikti ir kas gi ta laimingoji kraštietė Ingrida.

Naujai suskambo seni kūriniai

„Kryžkelės“ – naujausias 8 metus brandintas D.Butkutės albumas, kuriame naujomis spalvomis atgyja ir seni Džordanos kūriniai, hitai. Šiuo metu viena žinomiausių šalies atlikėjų ruošiasi įspūdingam rudenį startuosiančiam koncertiniam turui „Nesudeginta ant laužo“, kurio metu naujasis albumas „Kryžkelės“ bus pristatytas Klaipėdos, Vilniaus, Šiaulių, Kauno ir Panevėžio arenose.

Besiruošdama šiam grandioziniam turui, D.Butkutė prašė ir savo gerbėjų pagalbos. „Man reikia, kad kiekvienas iš Jūsų parašytumėte penkias dainas iš mano senesniojo repertuaro, kurios, jūsų manymu, turėtų patekti į naująją programą. Kuo senesnės – tuo geriau!“- skelbė ji savo facebook paskyroje.

Atsiuntusiam labiausiai patikusį dainų penketuką, D.Butkutė žadėjo padovanoti bilietą į vieną iš „Nesudeginta ant laužo“ koncertų. „Bilietą laimėtojui įteiksiu pati asmeniškai, nesvarbu, kokiame Lietuvos krašte Jūs gyvenate“, – sakė ji.

Atkaklumas nugalėjo

Būtent tokią žinutę internete pamačiusi šilutiškė Ingrida Slavickaitė nusprendė dalyvauti konkurse ir surašė jai labiausiai patinkančias dainas iš ankstesnio pop karalienės repertuaro. „Man patinka Džordana, bet nesu išprotėjusi dėl jos, tiesiog labai norėjau su ja nusifotografuoti, pabendrauti“, – atviravo mergina.

Sulaukusi gausybės žinučių ir atsirinkusi 100 labiausiai patinkančių pasiūlymų, Džordana burtų keliu ištraukė laimėtoją. Deja, tąkart Ingridai laimė nenusišypsojo, o bilietas atiteko gerbėjai iš Panevėžio.

Tačiau optimizmo nestokojanti šilutiškė nenuleido rankų ir stengėsi vis tiek – dar kartą parašė D.Butkutei žinutę, kurioje išdėstė, dėl ko norinti susitikti su ja. Pagelbėjo ir Ingridos draugė Agnė, Džordanai parašiusi, kad jei laimėtų konkursą, savo bilietą atiduotų Ingridai Slavickaitei.

Ingridos pastangos ir atkaklumas nenuėjo veltui –  Džordana pasirinko Ingridą kaip antrą laimėtoją ir atvažiavo į Šilutę jai įteikti bilietą.

Ingridos žodžiais tariant, Džordana su vyru Elegijumi yra „žiauriai paprasti žmonės“. Atvykusius iš Kauno svečius mergina pasitiko Verdainėje ir per visą miestą palydėjo iki Šilutės uosto. I.Slavickaitė atlikėjai padovanojo mūsų krašto firminį patiekalą – rūkytą karšį ir Nemuno deltos regioninio parko knygą.   „Man atrodo, lyg Džordaną būčiau pažinojusi visą gyvenimą – per tas 20 minučių pakalbėjome apie viską“, – džiaugsmo neslėpė mergina.

Šilutėje lankėsi ne pirmą kartą

„Šilutėje, be abejo, buvau ne pirmą kartą, įspūdis po didelio miesto – pribloškiantis: tylu, ramu, tvarkinga… Tokia ramybė, niekas niekur neskuba, viskas turi nusistovėjusį ramų ritmą. Patiko, kad tvarkinga pas jus“, – įspūdžiais apie Šilutę dalijosi D.Butkutė.

Ingridą ji sakė pasirinkusi dėl to, kad mergina parašė žinutę ir įtikino esanti verta laimėti antrą bilietą. Atlikėjai patiko jos nuomonė, minčių seka.

„Sėkmės jums ir visai Šilutei linkėjimai“, – atsisveikindama sakė atlikėja.