E.Petrauskas Palangoje prisivirė košės

petrauskas medalisŠilutiškis boksininkas, Londono olimpiadoje bronzos medalį iškovojęs Evaldas Petraukas naktį iš pirmadienio į antradienį nemaloniai pasižymėjo Palangos kavinėje „Kaukazietiški patiekalai”.

21 m. Evaldas, užsukęs ten su draugu, nemandagiai apšnekėjo netoliese buvusią žmonių kompaniją. Kaip jau po įvykio pats boksininkas pasakojo jį kalbinusiam 15min.lt portalui, tie vaikinai buvo panašūs į kitataučius, tad gal ir nesuprato, ką jis pasakė, todėl nepuolė ginti savo garbės.

Tačiau savo draugus apginti norėjo su jais buvusi 18-metė kretingiškė, su boksininku pradėjusi žodžių karą. Galiausiai jų apsižodžiavimas baigėsi tuo, kad Evaldas apipylė merginą plastikiniame bokalu turėtumi alumi.

Boksininkas su draugu iš kavinės buvo išvaryti. Konfliktą raminti buvo pakviesti apsaugininkai ir policija. Portalo lrytas.lt duomenimis, E.Petrauskui nustatytas 2,51 promilės girtumas.

Kitą dieną mūsų kraštietis susitiko su ta mergina, jie viską išsiaiškino ir vienas kito atsiprašė, tad neteisinga kai kurių žiniasklaidos priemonių informacija, jog Evaldui gresia kalėjimas, areštas ar baudos.

Kaip „Šilutės naujienoms” sakė kavinės „Kaukazietiški patiekalai” direktorė, iš šio įvykio žiniasklaidoje tiesiog išpūstas didelis burbulas.

„Aišku, E.Petrauskas pasikarščiavo, bet nebuvo taip baisu, kaip rėkia žiniasklaidos antraštės. Iš viso šito įvykio ir žurnalistų skambučių supratau, kaip lengvai galima per vieną dieną sudirbti žmogų…”, – komentavo ji.

Pats Evaldas pripažįsta pasielgęs gėdingai ir gailisi, kad sulaužė sportinį režimą. Juk po gero mėnesio reikės kovoti bokso čempionate.