„Egmina“ Švėkšnoje atidarė 11-ąją tinklo parduotuvę

Egmina 1Šiemet Švėkšnos šventinis savaitgalis apylinkės gyventojams padovanojo dar vieną svarbų įvykį – pačiame Švėkšnos centre duris atvėrė jau 7-oji miestelyje maisto prekių parduotuvė – „Egmina“. Jos įkūrėjai – gerai žinomi Šilutės verslininkai Remigijus Baltutis ir Česlovas Barauskas, prieš porą dešimtmečių įkūrę prekybos tinklą „Egmina“, kuris netrukus nusidriekė ir į Klaipėdos rajoną.

Įkurtuvės – malonus įvykis ne tik patiems verslininkams, atidarantiems jau 11-ąją, o Šilutės rajone – 9-ąją savo parduotuvę, bet ir visai Švėkšnos seniūnijai, kurios žmonės nuo šiol turės dar daugiau galimybių rinktis.

Liepos 28-ąją, penktadienį, jau nuo vidudienio Švėkšnos centre skambėjo muzika, būriavosi smalsuoliai, kuriuos „Egminos“ savininkai R.Baltutis ir Č.Barauskas dar ir saldumynais vaišino. Nuotaika buvo pakili – kaip ir dera įkurtuvių dieną, ją dar labiau kėlė čia retai matomo renginių organizatoriaus Marijaus Budraičio smagus pasakojimas apie „Egminą“. Šis prekybos tinklas yra nuolatinis daugelio rajoninių ir seniūnijų švenčių rėmėjas, jo savininkai R.Baltutis ir Č.Barauskas – seniai žinomi kaip daugelio varguolių globėjai.

Šalia naujojo prekybos taško sukiojosi ir Švėkšnos seniūnas Alfonsas Šeputis. „Smagu, o kaip kitaip? Juk dabar mūsų žmonės turės dar didesnį pasirinkimą, o platesnis pasirinkimas – ar prekių, ar paslaugų – visada tik į naudą žmogui, pirkėjui“, – kalbėjo seniūnas.

Anot seniūno A.Šepučio, parduotuvės, konkuruodamos tarpusavyje, pirkėjams pasiūlys gal kai kurių prekių žemesnėmis kainomis, gal konkuruos naujomis idėjomis, o gal pirkėjai jiems priimtiniausią rinksis tiesiog pagal tvarką parduotuvėje ar pardavėjų paslaugumą.Egmina

Dar seniūnas džiaugėsi ir tuo, kad kur kas gražesnis tapo dar vienas šio miestelio kampelis. Laisvės aikštės ir Dariaus ir Girėno gatvės sankirtoje buvusį apleistą pastatą prieš kurį laiką nupirko verslininkas Arūnas Paldauskas ir jį suremontavo. Dabar jame įsikūrė dvi parduotuvės: pirmajame aukšte- „Egmina“, o antrajame  veikia drabužių parduotuvė. Pirkėjams tokia kaimynystė – irgi naudinga, nes vienoje vietoje galima įsigyti visko – ir maisto, ir drabužių.

Į Švėkšną atėjusiems verslininkams R.Baltučiui ir Č.Barauskui seniūnas dovanojo vietos pedagogo Petro Čeliausko knygą ir linkėjo, kad žinios apie vietinių žmonių būdą irgi būtų raktas į verslo Švėkšnoje sėkmę.

„Egminos“ parduotuvėje sukurtos 4 naujos darbo vietos. Čia pirkėjų jau laukia pardavėjos Daiva Šatinskienė ir Daiva Paulikienė, dar dvi pardavėjos bus priimtos į darbą artimiausiu laiku.

Naująjį prekybos tašką pašventino Švėkšnos klebonas Saulius Katkus, sėkmingo verslo linkėjo ir kolegos prekybininkai, ir pirmieji pirkėjai.