Egzotiškos išvaizdos šilutiškė G.Paulavičiūtė vos sulaukusi penkiolikos skina laurus Milane (foto)

godaIš Šilutės kilusi penkiolikmetė Goda Paulavičiūtė prieš metus apsilankė „Image group“ ir lrytas.lt organizuojamoje atrankoje. Nors patekti tarp išrinktųjų mergina tikrai nesvajojo, Goda prisipažįsta, kad mados pasaulis ją visada labai žavėjo.

Ir jos svajonei buvo lemta išsipildyti. Egzotiškos išvaizdos merginą ne tik pastebėjo mados agentai, bet ir pasiūlė padirbėti Milane. Godai pirmoji kelionė nebuvo lengva – nepažįstamas miestas, didelės žmonių spūstys, klaidinanti transporto sistema. O už rankos niekas nevedžiojo.

„Nors modelių darbas yra išties pelningas ir įdomus, sunkumų jame irgi per akis. Milane tekdavo suktis kaip voverei. Atstumai dideli, tad taip ir lakstydavau iš vienos fotosesijos į kitą. Bet sunku net įsivaizduoti, kaip ši patirtis mane pakeitė“, – pasakoja Goda.

Naujai iškepta manekenė prisipažįsta esanti nedrąsi mergina, todėl tokia patirtis jai labai padeda: „Kasdien tenka bendrauti su vis naujais žmonėmis. Turiu tinkamai save pristatyti, kad gaučiau naujų darbo pasiūlymų. Tai išties nelengva, bet jaučiu, kad dirbdama modeliu tampu vis drąsesnė.

Jūs neįsivaizduojate, kaip man buvo baisu pirmaisiais kartais stovėti priešais objektyvą! O dabar netgi galiu pasakyti – pozuoti man labai patinka“.

goda2goda9goda3goda6goda5goda8goda4

Goda džiaugiasi, kad du mėnesiai, praleisti Milane, stipriai nepakenkė mokslams: „Džiaugiuosi turinti supratingus mokytojus. Bendraudavome su jais internetu, kad labai neatsilikčiau nuo klasiokų“.

Savo kasdieniam stiliui Goda sako neskirianti labai daug dėmesio. „Mėgstu rengtis paprastai, bet stilingai. Dažniausiai dėviu kelnes, žemakulnius patogius batelius ir švarką arba megztuką. Ryte prieš mokyklą pasiryškinu akis“.

Mergina patikina niekada gyvenime nesilaikiusi dietų. Manekenė netiki visuomenėje vyraujančia nuomone, kad norint dirbti modeliu, privalu gyventi pusbadžiu.

„Milane gyvenau su kitomis manekenėmis. Ir nei viena iš mūsų nesilaikė dietų. Taip, iš tikrųjų dėl įtempto darbo grafiko dieną ne visada spėdavome papietauti, tačiau vakare sau leisdavome valgyti kiek tik norime. Milane toks skanus maistas, neįmanoma atsilaikyti pagundai“, – juokiasi mergina.

Goda sako bijanti planuoti ateitį ir pasiduodanti likimui, tačiau labai norėtų tęsti modelio karjerą: „Labai laukiu laiko, kai baigsiu mokyklą. Tuomet galėsiu išvykti į užsienį ilgesniam laikui. Trokštu pakeliauti ir pamatyti kuo daugiau pasaulio“.

lrytas logo