Ekologiški ir natūralūs produktai – arčiau pirkėjų

ekologiski produktai savininkeŠilutiškiams jau gerai žinoma parduotuvė „Ekologiška, natūralu ir…“ savo pirkėjų laukia naujose patalpose – iš prekybos centro „IKI Pamarys“ ji prieš savaitę persikėlė į  miesto centrą, į atnaujintą prekyvietę Lietuvininkų gatvės 37-ajame name.

Ekologiškais produktais prekiaujančios parduotuvėlės savininkė klaipėdietė Jolanta ŪKSAITĖ sako, kad idėja pasiūlyti pirkėjams būtent ekologiškas ir natūralias prekes kilo iš asmeninės patirties. Daug metų dirbusi kirpėja moteris pajuto, kad kasdien naudojami cheminiai produktai pakenkė sveikatai, todėl pati buityje ir darbe ekologiski kremaipradėjo naudoti tik natūralius produktus.

Sveikatos problemų nebeliko, todėl Jolanta nutarė sukauptomis žiniomis pasidalinti su kitais.

Savo parduotuvėlę Šilutėje Jolanta atidarė prieš dvejus metus. Per tą laiką įgijo nemažai nuolatinių pirkėjų, jau įvertinusių ekologiškų produktų naudą.

Kartu moteris pastebėjo, kad plečiantis prekių asortimentui parduotuvėlėje ima trūkti vietos, tad reikėtų erdvesnių patalpų. Tokias surado naujai suremontuotame pastate miesto centre.

Čia užsukusį pirkėją pasitinka malonus įvairių produktų aromatas. Akį traukia lentynose išdėlioti kūno ir veido aliejai, šveitikliai, kremai, veido tonikai, dezodorantai be aliuminio ir alkoholio – ingredientų, kurie pripažinti krūties vėžio sukėlėjais. Taip pat didelis pasirinkimas plaukų priežiūros priemonių. Kadangi Jolanta jau 18 metų dirba kirpėja, gali kiekvienam parinkti priemones pagal plauko tipą.

J.Ūksaitė siūlo ir kūdikiams reikalingų produktų, maisto papildų, liekninamojo šokolado ir šokolado su spirulina, pačia sveikiausia laikomos Himalajų druskos. Jos parduotuvėlėje galima įsigyti ir ekologiškos kosmetikos, parfumerijos bei nagų lako be formaldehidų.
ekologiski kosmetika
Gausu ir kiekvienai šeimai būtinų įvairių valiklių bei skalbiklių. Jie – natūralūs, pavyzdžiui, muilo riešutai.

„Manau, kad natūralių produktų gerbėjams jau galiu pasiūlyti visko, ko reikia norint save susitvarkyti nuo galvos iki kojų ir idealiai sutvarkyti namus“, – sako parduotuvėlės šeimininkė.

Pati Jolanta dabar naudoja tik ekologiškas švaros priemones bei dekoratyvinę kosmetiką ir gerai žino, kad šie kruopščiai atrinkti ir sveikatai kenksmingų ingredientų neturintys produktai nesukelia jokio nepageidaujamo poveikio. Didžioji dauguma prekių sertifikuotos kaip ekologiškos ir natūralios.

Norintys apie ekologiškus produktus sužinoti daugiau Jolantos parduotuvėlėje galės įsigyti ir specialios literatūros. Galvos ilgai neteks sukti ir tiems, kas nori pradžiuginti artimą žmogų – čia galima nupirkti ir dovanų kuponą.