Ekologiškos idėjos Valentino dienai (foto)

Sausainiai. / ineedtext.com nuotr.Vasario 14 dieną beveik visame pasaulyje švenčiama Meilės diena. Nors daugelis mėgsta pašiepti šią dieną, tačiau turbūt yra daugiau optimistiškai nusiteikusių žmonių, kurie nors vieną dieną per metus visą dėmesį atiduoda brangiam žmogui.

Šią dieną savo mylimus žmones stengiamės nustebinti ne tik dovanomis, bet ir kuo išradingesniais meilės prisipažinimais. Jei jūsų mylimas žmogus domisi ekologija, sveika gyvensena, stengiasi prisidėti prie klimato kaitos mažinimo ar tiesiog yra nepaprastas gamtos mylėtojas, nustebinkite jį aplinkos nežalojančiomis dovanomis.

Darykite dovanas patys. Rankų darbo dovanos visuomet buvo vertinamos kaip pačios brangiausios ir vertingiausios. Tik su tokia dovanėle galima perduoti savo šilumą, meilę, rūpestingumą bei mintis, kurios sieja du artimus žmones. Trūksta minčių, ką galite padaryti mylimiausiajam/ai? Štai keletas idėjų:

aliejusdekoracijosiremintaknygutepagalvelepaveikslasprisiminimai

 Jei nusprendėte, kad šiais metais išsiversite be dovanų, galite nustebinti brangų žmogų meilės patiekalais. Valentino dienai galima prigaminti įvairiausių skanėstų, kurie tikrai privers nusišypsoti kiekvieną širdį.

pusryciaiBandeleskiausinienesausainiai

ekologo