Ekologiškų ir natūralių produktų gausa – naujoje parduotuvėlėje

eko DSCF4635Veido, kūno ir plaukų priežiūros priemonės, dekoratyvinė kosmetika, kvepalai, prekės kūdikiams ir mamoms, vyrų odos priežiūros priemonės, burnos higienos, namų priežiūros produktai, net maisto papildai – tai vis ekologiški ir natūralūs produktai, kurių šilutiškiai gali įsigyti miesto centre, Lietuvininkų g. 24 name esančioje parduotuvėje „Ekologiška, natūralu ir…“

Net išrankiausi pirkėjai čia ras sau tinkamą prekę, mat parduotuvėlės šeimininkė Jolanta Ūksaitė ją padės išsirinkti net iš 70-ies gamintojų  produkcijos gausos.

Nori ir šviesti žmones

J.Ūksaitė ekologiškų produktų srityje – ne naujokė, Šilutėje šiais produktais moteris prekiauja jau 3 metus. Pastaruoju metu parduotuvėlę ji turėjo Lietuvininkų g. 37. Tačiau produkcijos asortimentą vis plečiančiai prekybininkei senosiose patalpose tapo ankšta, tad ir ieškojo erdvesnių. Jas atidarė liepos 1-ąją.

„Kodėl būtent ekologiški produktai, kurie lietuviams dar toli gražu nėra pirmo būtinumo prekė?“ – klausiame Jolantos.

Moteris sako, kad tokį pasirinkimą jai padiktavo pats gyvenimas, dribtelėjęs sveikatos problemų dėl cheminių preparatų vartojimo buityje. Visos problemos dingo savaime, kai Jolanta namuose ir savoje kirpykloje naudotas chemines priemones pakeitė ekologiškomis.

„Tai ir buvo man paskata, kad apie mūsų organizmų ir gyvenamosios aplinkos užterštumą reikia kalbėti daug ir garsiai. Reikia šviesti žmones, teikti jiems informaciją apie galimybes naudoti sveikus, natūralius produktus. Aš savo darbe tai ir darau“, – sako Jolanta.

Ekologiški produktai nėra brangūs

Naujojoje parduotuvėlėje „Ekologiška, natūralu ir…“ sau tinkamą prekę ras tie, kas trokšta pasimėgauti šiltu saulėto brangakmenio – gintaro efektu, išbandyti visą jėgą unikalių gintaro komponentų, pasižyminčių galingu sveikatos stiprinimo efektu. Tai galima padaryti naudojant įvairius gintaro produktų kosmetinės linijos gaminius.
Eko DSCF4650
Gausus čia ir eterinių aliejų asortimentas, kurie paprastai ir efektyviai gali būti naudojami namuose įvairiais būdais. Įstabiai kvepiantys eteriniai aliejai turi ir kosmetinių, ir gydomųjų savybių: jie gali būti naudojami kaip kvepalai, naudojami vonioje ir gaminant asmenines grožio priemones. Eteriniais aliejais taip pat galima gydyti nesunkiais pirmosios pagalbos atvejais, siekiant užkirsti kelią ir palengvinti daugelį bendrų negalavimų, tokių kaip galvos skausmas, peršalimas, menstruacijų ir raumenų skausmai.

Parduotuvėlės šeimininkė sako neretai girdinti nuomonę, esą ekologiški produktai yra brangūs, todėl ne kiekvienam įperkami. Tą nuomonę ji paneigia ir rodo kremus, kainuojančius nuo 15-os litų. Tiesa, yra čia ir 130 litų kainuojančių kremų, tad kiekvienas gali rinktis ir pagal savosios piniginės storį.

J.Ūksaitės planuose – tose pačiose patalpose, šalia parduotuvės, atidaryti ir kirpyklą, nes ji pati – profesionali kirpėja, turinti dviejų dešimtmečių darbo stažą. Moteris įsitikinusi, kad suspės ir prekiauti, ir dirbti kirpykloje, juolab kad antroji veikla puikiai papildys pirmąją: kartu su klientais ji galės išbandyti plaukų ir galvos odos priežiūros produktus.

Beje, parduotuvėlės „Ekologiška, natūralu ir…“ savininkė leidžia savo pirkėjams čia pat išbandyti ir kitas priemones, pavyzdžiui, kremus ar odos priežiūros priemones. 

„Kambarėlis ir įranga kirpyklai jau paruošti. Yra ir savo eilės jau laukiančių klientų“, – sako Jolanta.