„Eksos“ lino kolekcija: nauji modeliai, patogumas ir suderinamumas

EKSA 5Liną mėgstančios ir vasarą stilingos norinčios būti šilutiškės jau turėtų suskubti į Šilutės centre įsikūrusią „Eksos“ parduotuvę – čia pradėta prekiauti naujausia lino kolekcija „Linas tarsi žiedai“.

Jau 8-ąją lino gaminių kolekciją pristatę žinomi Šilutės gamintojai šįkart pasiūlė 17 naujausių modelių, kuriuos sukūrė Lena Vitkauskienė.

Visuomet madingas linas šįkart žavi ne tik iš mados neišeinančia natūralia spalva, bet ir klasikinėmis – balta, juoda, mėlyna bei visai netikėtomis – koraline raudona ir chaki. O išbaigtumo kolekcijai prideda prie modelių priderinti aksesuarai ir rankinės iš to paties lino ir kitų natūralių medžiagų.

Įvairūs dydžiai ir lengvai derinami modeliai

Daug metų žinomi Šilutės „Eksos“ kailių gamintojai nuo 2010-ųjų pirkėjams pasiūlo ir gaminių iš lino. Įmonės vadovai Lena ir Edvardas Vitkauskai pasakoja, jog šiemetinė kolekcija taip pat turi išskirtinių bruožų.
EKSA 6
Pirmiausia tai, kad joje sau tinkamą drabužį gali rasti ne tik jaunos merginos, bet ir stilingomis būti siekiančios solidesnio amžiaus moterys. Be to, šįkart pirkėjams pasiūlyta ne tik įprastų mažų dydžių drabužių. Pastebėjus, kad ankstesnėse kolekcijose sau aprangos ieškojo ir apkūnesnės moterys, yra gaminių net ir XXXXL dydžio ponioms.

Kolekcija orientuota į vidutines ir aukštesnes pajamas gaunančias moteris.

Kiekvieną modelį papildo specialiai jam priderinti natūralios odos ir akmenėlių aksesuarai bei orignalios ir lengvai transformuojamos rankinės ar kuprinės.

L.Vitkauskienė, kurdama šią kolekciją, orientavosi į patogumą bei universalumą. Autorė sako, jog dirbant su konstruktoriais ieškota naujesnių kirpimų, kurie drabužį ir daro labai patogų.

Suderinamumas – dar viena kolekcijos pusė, kuri ypač sužavėjo penktadienį kolekcijos pristatyme dalyvavusius šilutiškius. Švarkelis ir sijonas, kelnės ir palaidinukė – juos derindama kiekviena lino rūbus mėgstanti moteris ar mergina gali susikurti savo išskirtinį įvaizdį. Ne vienas modelis puoštas kutais ar ažūrinėmis rankovėmis, ir dėl to yra dar puošnesnis, prie kai kurių priderinti šaliai ar dirželiai.

EKSAAKolekcijoje yra ir tokių suknelių, kurios galėtų būti nepamainomas abiturientės išleistuvių rūbas ar vestuvėse dalyvaujančios pamergės apdaras.

Modelių vyrams šioje kolekcijoje nėra, mat tiek plėstis kol kas neleidžia įmonės pajėgumai.

Rudenį vyks į parodą Marselyje

L.Vitkauskienės kuriami lino drabužiai jau seniai sulaukė ne tik šilutiškių, bet ir aplinkinių miestų gyventojų dėmesio. Įsigyti lininių apdarų čia atvažiuoja klaipėdiečiai, tauragiškiai, užsuka net sostinės gyventojai. Būtent kitų miestų gyventojai, pasak E.Vitkausko, nuperka apie pusę visų šios įmonės lino gaminių.
Tiesa, kartu su naująja kolekcija visą vasarą „Eksos“ parduotuvėje bus galima rasti ir populiariausių ankstesniųjų kolekcijų modelių.

Šių metų rugsėjį „Eksos“ gamintojai vyksta į Marselio miestą (Prancūzija), kur šiemetinę lino kolekciją pristatys parodoje. Pasak E.Vitkausko, visai Lietuvai toje parodoje atstovaus tik penkios įmonės.

Daugiau nuotraukų „Facebook“ albume.