Emigrantams naujos galimybės – galės įsidarbinti šunų vedžiotojais

 sunu vedziojimasŠunų vedžiojimas Didžiojoje Britanijoje pripažintas oficialiu darbu, už kurį nustatytas valandinis darbo užmokestis. Kaip skelbia britų spauda, už šuns vedžiojimą mokama 10-12 svarų sterlingų už valandą.

Ir tokia šunų vedžiotojų profesija Jungtinėje Karalystėje sparčiai populiarėja. Ji jau nebelaikoma galimybe papildomai užsidirbti studentams ar pensininkams, o tapo normaliu darbu. Vidutiniškai šešis šunis per dieną pavedžiojęs žmogus gali per mėnesį uždirbti beveik 2 tūkst. svarų sterlingų, arba 24 tūkst. svarų per metus. Palyginimui, vidutinis metinis darbo užmokestis šalyje šiuo metu yra maždaug 27 tūkst. svarų.

O Londone šunų vedžiotojai dėl, žinoma, brangesnio pragyvenimo ir didesnių kainų, gali užsidirbti dar daugiau – maždaug 32 tūkst. svarų sterlingų per metus dirbdami aštuonias valandas per dieną.

Gyvūnų priežiūros kompaniją „Dragonfly Pet Concierge“ įkūrusi Nicola Daniel sako, kad jos klientai labai dažnai nori, kad jų šunį pasamdytas žmogus vedžiotų kiekvieną dieną ir šunų vedžiotojui yra pasirengę mokėti nemažus pinigus. Taip yra todėl, kad dėl savo užimto darbo grafiko patys to daryti negali.

N. Daniel turimi duomenys rodo, kad dažniausiai šunų vedžiotojus samdo verslininkai, gydytojai ir advokatai.