ESO Šilutėje tiesia naują kabelinę liniją

Redakcija sulaukė ne vieno skaitytojo klausimo apie tai, kokie darbai vykdomi Šilutės gatvėse. Konkrečiai šiuo metu Cintjoniškių g. tiesiami kabeliai, dirba technika ir žmonės. Kokie pokyčiai laukia šilutiškių?

Cintjoniškių gatvėje jau ne pirmą savaitę pluša darbininkai ir technika, tiesiantys kabelinę liniją.

Sužinojome, kad tai Elektros skirstomieji tinklai (ESO) mūsų mieste atnaujina elektros kabelius. Todėl paprašėme, kad bendrovė skaitytojams pateiktų daugiau informacijos.

Ryšių su visuomene projektų vadovė Rasa Juodkienė atsakė, kad šiuo metu Šilutės Cintjoniškių gatvėje vykdomas ESO investicinis projektas – tiesiama 10 kV kabelinė linija Šilutės TP – SP1.1. Tai – viena iš svarbesnių linijų, kuri užtikrina elektros energijos tiekimą į skirstomuosius punktus, iš kurių elektros energija paskirstoma į gyvenamuosius rajonus ir pramonės objektus.

Nauja kabelinė linija pakeis esamą nepatikimą, kasmet gendantį, 10 kV alyvinį kabelį, kuris buvo paklotas dar 1970 metais. „Per trejus pastaruosius metus įvyko 6 šios kabelinės linijos gedimai. Šiais metais įvykusio gedimo metu, elektros energijos tiekimas buvo nutrauktas 770 klientų, o atstatymas – tinklo perjungimas – užtruko apie 1 valandą“, – sakė R. Juodkienė.

Kabelinės linijos tiesimo darbai turėtų būti užbaigti iki rugpjūčio 1 dienos.