Europos autokroso čempionato etapui Vilkyčiuose besiruošiantys organizatoriai paskelbė bilietų kainas

Birželio 10-11 dienomis Vilkyčiai taps Europos automobilių sporto sostine - čia bus surengtas vienintelis tokio lygio renginys Lietuvoje – Europos automobilių kroso čempionato etapas, kuriame pasirodys greičiausi Senojo žemyno lenktynininkai, o jiems pirštinę mes ir Lietuvos autokroso elitas.

Praėjusiais metais mūsų šalyje surengtas Europos automobilių kroso čempionato etapas į Vilkyčius sutraukė stipriausius dalyvius, tad žiūrovams tikrai nebuvo kada nuobodžiauti. Į trasą gausiai susirinkę autokroso aistruoliai stebėjo bekompromisę kovą, šaltų nervų iš pilotų reikalaujančius lenkimus, nemažai kontaktų bei gausybę virtimų. Itin didele drama pasižymėjo finalai.

Iki varžybų likus mėnesiui organizatoriai tvirtina, kad pasiruošimas varžyboms vyksta sklandžiai. Kadangi tai jau septintasis kartas, kai ASK „Vilkyčiai“ rengia tokio lygio renginį, organizatoriai puikiai žino, kaip jam ruoštis.

Kaip tvirtina klubo vadovas ir varžybų organizatorius Kazimieras Gudžiūnas, trasoje verda darbas siekiant sukurti kuo geresnę infrastruktūrą dalyviams bei kuo patogesnes sąlygas žiūrovams. Anot K. Gudžiūno, šiemet lenktynės bus ne ką mažiau dramatiškos, kadangi kasmet trasoje lenktyniaujanti technika vis greitėja, o tai reiškia, kad bus dar daugiau intriguojančių momentų.

„Manau, kad tie žiūrovai, kurie nors sykį per tuos 7 metus buvo Vilkyčiuose, puikiai žino, koks didelis autokroso festivalis čia vyksta, kiek veiksmo ir papildomų pramogų pasiūlome. Kalbant apie veiksmą trasoje reikia pabrėžti, kad tai paties aukščiausio lygio varžybos Europoje, į kurias susirenka tik patys greičiausi. Pagrindinis mūsų kaip organizatorių uždavinys yra paruošti trasą, visus patogumus dalyviams ir žiūrovams, o tuomet teliks mėgautis renginiu. Kaip visuomet kviečiame tuos, kurie nori Vilkyčiuose praleisti savaitgalį ir tapti šio azartiško ir neprognozuojamo autokroso spektaklio liudininkais“, – sakė K. Gudžiūnas.

Organizatoriai jau pradėjo prekybą bilietais. Juos jau dabar galima įsigyti Bilietai.lt platformoje. Jie kainuos nuo 8 iki 21 euro, priklausomai nuo to, ar varžybas ketinama stebėti specialiose, patogiose tribūnose, ar įsikūrus puikų matomumą garantuojančiose žiūrovų zonose.

Bilietais bus prekiaujama ir varžybų dienomis prie įvažiavimo į trasą, tačiau organizatoriai ragina pasirūpinti išankstiniais bilietais ir taip sutaupyti laiko renginio dieną, nes šios varžybos kasmet sukelia didelį ažiotažą.

Dvi dienas vyksiančiose varžybose laukiami ir tie, kurie žiūrovų zonoje nori įsikurti su kemperiais. Jiems organizatoriai pasiūlys patogias vietas parkavimui ir nakvynei. Daugiau informacijos – organizatorių „Facebook“ puslapyje bei interneto svetainėje.

Pranešimas spaudai