„Eurovizijos“ atrankos atradimas V. Lacko pristato naują dainą (VIDEO)

LackoSėkmingai debiutavęs nacionalinės „Eurovizijos“ atrankoje, Valdas Lacko nesėdi sudėjęs rankų ir toliau skinasi kelią į gerbėjų širdis.

Perėjęs ugnį ir vandenį, kuomet konkurso atrankų scenoje virė dramos ir aistros, rusniškis Valdas Lacko džiaugiasi, jog didžiojoje scenoje įgijo ne tik neįkainojamą patirties bagažą, bet ir pagausino gerbėjų būrį.

Visada nuoširdus ir atviras atlikėjas iš Rusnės sėkmingai debiutavo šių metų nacionaliniame „Eurovizijos“ konkurse ir buvo tituluotas šių metų „Eurovizijos“ atradimu. Norėdamas ir vėl pamaloninti savo ištikimus klausytojus, dainų autorius ir atlikėjas pristato naują dainą „Meilė dar gyva“, kurią sukūrė kartu su kompozitoriumi Pauliumi Jasiūnu.

„Šį kūrinį skiriu klausytojams, kuriems gyvenime svarbiausia nuoširdumas, atsidavimas ir ištikimybė. Į dainą sudėjau tai, kuo pats gyvenu ir tikiu. Labai viliuosi, jog ši daina bus ne tik naujas mano kūrinys, bet ir dar viena pažintis su naujais mano dainų klausytojais. Tikiuosi, kad ji pasieks ne tik žmonių ausis, bet ir širdis“, – sako Valdas.

Atlikėjas neslepia, kad ir pasibaigus „Eurovizijos“ konkursui, jo gerbėjų ratas plečiasi toliau. Rusniškis sulaukia laiškų su nuoširdžiais sveikinimais ir linkėjimais iš įvairaus amžiaus, įvairiose Lietuvos vietose gyvenančių žmonių. Didėjantis klausytojų ratas Valdą dar labiau įkvepia naujiems darbams ir kūrybai.

Pradėjęs intensyvius naujų dainų įrašų darbus, atlikėjas savo klausytojams žada dar ne vieną muzikinę staigmeną.

Straipsnis iš lrytas.lt „„Eurovizijos“ atrankos atradimas V. Lacko pristato naują dainą“.