„Eurovizijos“ atrankos atradimu tapęs V. Lacko vėl joje rungsis

LackoŠių metų „Eurovizijos“ atrankoje sužibėjęs dainininkas Valdas Lacko apsisprendė – 2017-aisiais dar kartą bandys rungtis dėl kelialapio į konkursą.

Kuklus, nuoširdus 35-erių dainininkas iš Rusnės šįmet tapo tikru atrankos atradimu. Palikęs už nugaros kai kuriuos geriau žinomus atlikėjus, jis su kūriniu „Stay Tonight“ nužingsniavo kone iki atrankos pabaigos – iškrito tik pusfinalyje.

Komisijos dažnai kritikuotas, bet žiūrovų simpatijas paprastumu ir melodinga daina pelnęs Valdas ruošiasi vėl pateikti paraišką „Eurovizijos“ atrankai, kuri LRT televizijos eteryje prasidės kitų metų sausį.

„Šįkart būsiu dar geriau pasiruošęs“, – „Lietuvos rytui“ žadėjo dainininkas.

Atvėrė naujas duris

Prieš keletą metų Valdas su žmona Vainora dalyvavo muzikiniame šou „Lietuvos balsas“.

Tačiau kur kas didesnę dėmesio dozę jis gavo „Eurovizijos“ atrankoje, kurioje komisijos buvo palygintas su Lietuvos scenos žvaigžde Kastyčiu Kerbedžiu.

„Iš šios atrankos tikrai gavau daug pažinčių, pasiūlymų, naudos ir reklamos – tai akivaizdu. Išsiplėtė koncertų geografija – pavyzdžiui, anksčiau daugiausia dainuodavau pamario regione, o šią vasarą jau du sykius teko vykti į Panevėžio rajoną. Be to, koncertuose žmonės visada prašo „eurovizinės“ dainos, akivaizdu, kad ji lietuviams patiko. Dažnai tenka ją ir kartoti“, – džiaugėsi V.Lacko.

Svarsto kraustytis į sostinę

Prieš pusmetį tvirtai kalbėjęs, kad niekur iš Rusnės neketina kraustytis, dabar V.Lacko – jau ne toks užtikrintas.

„Kai prasidėjo kelionės koncertuoti į įvairius Lietuvos regionus, susimąsčiau, kad gal patogiau būtų savo muzikiniu keliu žengti gyvenant Vilniuje. Bet kol kas nieko konkretaus nesu nusprendęs“, – prasitarė atlikėjas.

Daina pateiks staigmenų

Po sėkmingo pasirodymo atrankoje jis sulaukė Graikijos, Ispanijos, Švedijos dainų kūrėjų pasiūlymų bendradarbiauti. Tačiau kūrinį, su kuriuo bandys jėgas atrankoje, jis patikėjo ankstesnę jo „eurovizinę“ dainą rašiusiai lietuvių komandai – kompozitoriui Pauliui Jasiūnui, su kuriuo ruošia naują savo albumą, ir tekstų autorei Monikai Ratomskytei.

„Daina jau beveik paruošta, dedami paskutiniai štrichai. Ji bus kitokia nei „Stay Tonight“ – kur kas šiuolaikiškesnė, bus ir elektroninių garsų. Skiriasi kaip diena ir naktis. Mano nuomone, išėjo kur kas modernesnis, europietiškesnis kūrinys. Daina – apie nuoširdumą, kurio mums kartais trūksta“, – kūrinį, kuris vadinasi „It’s So Unfair“, pristatė Valdas. Į „Eurovizijos“ atranką jis eis tvirtai nusiteikęs laimėti.

„Taip buvo ir šįmet. Toks esu žmogus – jei jau einu, tai turėdamas tikslą eiti iki pabaigos. Šįkart dar kruopščiau ruošiuosi atrankai, turiu idėjų, kaip pasirodymą patobulinti“, – tikino dainininkas.

Bus žinomų veidų

Paraiškas dalyvauti „Eurovizijoje“ galima teikti iki gruodžio 1-osios, bet jau dabar netrūksta žinomų dainininkų, atskleidusių savo planus joje dalyvauti.

Kad išbandys jėgas atrankoje, viešai yra paskelbę dainininkai Ruslanas Kirilkinas, Sasha Songas, Ieva Zasimauskaitė, Neringa Šiaudikytė, pernai atrankoje dalyvavusios Saulenė Chlevickaitė ir Milda Martinkėnaitė, kurios šįkart ketina dainuoti duetu, TV projektuose išgarsėjęs Audrius Janonis, grupė „Queens Of Roses“. Kad svarsto galimybę dalyvauti, užsiminė ir dainininkės Erica Jennings bei Rūta Ščiogolevaitė.

Lrytas.lt inf.