F.Bajoraičio viešajai bibliotekai – nauja „Microsoft” dotacija už 30 635 JAV dolerių

F.Bajoraičio viešajai bibliotekai - nauja "Microsoft" dotacija už 30 635 JAV dolerių. / Bibliotekos archyvo nuotr.F.Bajoraičio viešoji biblioteka yra viena iš aktyviausių Lietuvoje vykdomo nacionalinio projekto „Bibliotekos pažangai”, kurį remia JAV milijardieriai Bilas ir Melinda Geitsai, dalyviai. Pamario bibliotekas ir 23 jos miestelių bei kaimo filialus anksčiau pasiekė kompiuterinė bei programinė įranga beveik už 80 tūkstančių litų.

Šiomis dienomis pasaulinio garso kompiuterinių technologijų milžinės „Microsoft” vyresnysis direktorius ryšiams su bendruomene Aktaras Badša atsiuntė šilutiškiams bibliotekininkams laišką su nauja gera žinia: „Microsoft” Jūsų organizacijai su malonumu skiria dotaciją „Microsoft” programinei įrangai, kurios vertė yra 30 635 JAV dolerių”.

Šiuo metu Pamario viešojoje bibliotekoje ir jos filialuose veikianti kompiuterinė programinė įranga bus atnaujinta ateinančių metų pradžioje, turtą perduodant per rajono savivaldybę.

„Microsoft” yra viena iš projekto „Bibliotekos pažangai” geranoriškų rėmėjų, užsiimanti viso pasaulio įvairių bendruomenių metcenavimo veikla.

„Teikdami pagalbą pinigais ir programine įranga, mes dalyvaujame socialinių – ekonominių sąlygų pagerinime, tokiu būdu siekdami pagerinti atskirų žmonių ir ištisų bendruomenių gyvenimą”, laiške bibliotekai rašo dotacijos davėjai.

Viešojoje bibliotekoje ir jos filialuose veikianti kompiuterinė programinė įranga bus atnaujinta ateinančių metų pradžioje.