„Facebook” atsiras ir mygtukas „Nepatinka”

facebook nuotraukaJAV technologijų milžinė „Facebook” ketina savo socialiniame tinkle įdiegti mygtuką „Nepatinka”, trečiadienį pranešė bendrovės įkūrėjas Markas Cukerbergas (Mark Zuckerberg). Apie tai praneša BBC.

„Facebook” būstinėje vykusioje klausimų ir atsakymų sesijoje jis teigė, kad mygtukas suteiks galimybių žmonėms reikšti savo užuojautą. Anot jo, įmonė jau beveik pasiruošusi pateikti naujovę vartotojams išbandyti.

Mygtuko „Nepatinka” kai kurie vartotojai nuolatos prašė nuo pat „Patinka” mygtuko sukūrimo 2009-aisiais. „Žmonės klausinėjo apie mygtuką „Nepatinka” jau daugelį metų”, – kalbėjo M. Cukerbergas savo klausytojams.

„Greičiausiai jau šimtai žmonių apie tai klausė, todėl šiandiena tapo ypatinga – šiandien galiu tvirtai pasakyti, kad dirbame prie šio projekto ir jau labai priartėjome prie galimo išbandymo”, – aiškina „Facebook” įkūrėjas.

Tiesa, jis pabrėžia nenorįs, kad mygtukas taptų vien mechanizmu, kuriuo pasinaudoję žmonės galėtų „sumažinti skelbiamos žinutės reitingą”. Jis labiau turėtų būti naudojamas tais atvejais, kai spustelėti „Patinka” prie skelbtų „liūdnų” žinučių atrodytų užgaulu.