Faktai, kurių nežinojote apie „Šilutės naujienas“

boso dienaŠilutės naujienų“ laikraštis jau nebe vaikas, mat vasario 18 dieną atšventė devintąjį gimtadienį. Jau išleisti 884 laikraščio numeriai.

Įžengdami į jubiliejinius – dešimtuosius – redakcijos darbo metus, pristatome svarbius faktus apie laikraštį ir darbuotojus. Juodai ant balto surašyta.

Kad laikraštis pasiektų skaitytojus, pluša 14 darbuotojų. Iš jų tik 28,5 proc. vyrų.

Kruopščiai susumavę visų metus, tvirtai teigiame, kad esame jaunatviškiausias laikraštis ne tik savo dvasia, bet ir amžiumi. Darbuotojų amžiaus vidurkis – 35 metai.

Darbuotojų šeima turi 18 vaikų ir 3 anūkus.

78 proc. „Šilutės naujienų“ darbuotojų yra su aukštuoju išsilavinimu.

Vyraujantys Zodiako ženklai – Žuvys ir Dvyniai (po keturis). Taip pat turime po vieną Jautį, Liūtą, Aviną, Mergelę, Skorpioną ir Svarstykles.

Svarbiausi redakcijos renginiai – 8 metus rengiamas kultūros šviesuolių pagerbimas „Atverk dvasios turtų skrynią“, taip pat 8 kartus jau vykęs moterų krepšinio turnyras „Pavasaris“, laikraščio inicijuota, šimtus šilutiškių bendrauti paskatinusi akcija „Burbuliatorius“. „Šilutės naujienos“ taip pat pakvietė šilutiškius megzti kepurėles onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Šaunuolės moterys numezgė daugiau nei 100 kepurėlių!

Taip pat redakcijos mėgstamos šventės: Žuvienės virimo čempionatas, Picos diena (vasario 9-oji) ir rituališkas kinų patiekalų valgymas penktadieniais.

Tradicijos: kiekvieną vasarą redakcijos kolektyvas plaukia į Kuršių marias arba Nidą.

Mėgstamiausi redakcijos gėrimai – visų rūšių vynas, alus.

Redakcija per mėnesį išgeria 80 litrų „Žalios giros“ vandens ir užsipliko 2 kg maltos kavos.

Per mėnesį suvartojame nuo 1 kg iki 1,5 kg cukraus (jei daugiau dienų neturime pyragėlių).

Vienas skaniausių patiekalų – Juozo Grigonio sugrybauti baravykai, kuriuos redakcijoje kepame su sviestu.

Viena pavojingiausių kelionių – limuzinu į Ventės ragą. Tuomet prasidėjo audra ir kelią pastojo užvirtęs medis.

Redakcija turi 48 padėkos raštus už įvairių renginių rėmimą ir organizavimą.
„Naujienukai“ naudojasi 23 mobiliaisiais ir 3 laidiniais telefonais.

„Šilutės naujienų“ metų įvykis – naujos interneto svetainės atidarymas. Vos penkis mėnesius gyvuojanti svetainė jau tapo populiariausiu Šilutės krašto informaciniu kanalu internete. Kasdien naujienas iš Šilutės krašto mūsų svetainėje skaito vidutiškai 1300 unikalių lankytojų.

Puslapį aplankė beveik 20 tūkst. unikalių vartotojų. 69,6 proc. vartotojų sugrįžta.

Įdomesni raktiniai žodžiai, pagal kuriuos paieškos puslapiai atveda į „Šilutės naujienų“ puslapį: „stintų žvejyba“, „2012 horoskopas“, „tylioji diskoteka“, „kramtomoji guma su imbieru“ „skandalas Šilutėje“.

Svetainės „silutesnaujienos.lt“ PageRank – 5. Tai didžiausias įvertinimas iš visų rajono laikraščių interneto svetainių. PageRank yra Google naudojamas sąlyginis svetainių reitingas, apibūdinantis svetainių kokybę ir svarbą internete. Jis gali būti nuo 0 iki 10. PageRank nuo 5 ir aukščiau suteikiamas žymiai mažesniam skaičiui svetainių. Tai leidžia daryti tam  tikras išvadas apie tokių svetainių vertę.

Nuo pernai rugpjūčio veikiantis „Šilutės naujienų“ „Facebook“ puslapis turi 3941 gerbėją. Tai beveik keturis kartus didesnis skaičius nei kitų rajono laikraščių.

Silutes naujienu LOGO copy