Feisbuke pareigūnus įžeidinėjęs vyras turės sumokėti 90 Eur baudą

Policija primena, kad įžeidinėjimas viešoje erdvėje yra ne tik, kad neleistinas, bet ir netoleruotinas. „Klaviatūros riteris“, pareigūnus įžeidinėjęs populiarioje Šilutės feisbuko grupėje, neliko nepastebėtas ir gerokai paplonins savo piniginę.

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas praneša, kad balandžio 24 d. apie 22.26 val. socialinio tinklo „Facebook“ sukurtoje grupėje „Šilutės šeimų klubas“ buvo patalpintas vaizdo įrašas, kuriame nufilmuoti Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai su tarnybiniais, žymėtais motociklais vykdantys prevencinę priemonę. Po įrašu, pilietis, gim. 2001 m., parašė žeminančius komentarus tokiu būdu pažemindamas pareigūnų orumą ir garbę.
Teismas priėmė nutarimą, kuriuo nutarta asmenį pripažinti kaltu, padarius administracinį nusižengimą, numatytą LR ANK 508 straipsnyje, ir paskirti administracinę nuobaudą – 90 eurų baudą. Asmuo nutarimą per 20 kalendorinių dienų nuo jo kopijos (nuorašo) išsiuntimo ar išdavimo dienos gali apskųsti Klaipėdos apygardos teismui per Tauragės apylinkės teismo Šilutės rūmus.
Socialinė erdvė nėra skirta įžeidinėti policijos pareigūnus ar kitus asmenis.