Filmo „100 Metų kartu“ peržiūra Šilutėje

 

100-620x3202018 m. gegužės 24 d. 17.30 val. Šilutės kultūros ir pramogų centre vyks dokumentinio filmo „100 metų kartu“ peržiūra. Renginys nemokamas, jame dalyvaus ir idėjos iniciatorius, šilutiškis Marius Čiuželis. Filmą lydės ir fotografės Monikos Požerskytės fotoparoda „100 metų kartu“, kuri jau eksponuojama Kultūros centre.

Žiūroviškiausias festivalio „Kino pavasaris“ lietuviškas filmas „100 metų kartu“ – 100 gerų emocijų per vieną valandą! 15 Lietuvos šimtamečių pakeri optimizmu, o tikri ir nuoširdūs jų pasakojimai ne tik įkvepia, bet ir užkrečia noru gyventi.

Filmavosi senoliai: Veronika Gerasimavičienė, Jonas Jonaitis, Kazimiera Kirtiklienė, Elena Kuklytė, Jurgis Kuzmickas, Elena Kvaraciejienė, Antanas Kvoščiauskas, Juozas Mereckas, Zinaida Naruškevičienė, Teklė Palčinskienė, Angelė Petrauskaitė, Karolina Pusvaškienė, Albina Ružauskienė, Kazimieras Senkus, Aleksandras ir Zuzana Stanceliai.

Režisierė: Edita Kabaraitė 

Prodiuseriai: Kęstutis Drazdauskas, Justė Michailinaitė

Operatorius: Rytis Kurkulis

Kompozitorius: Martynas Bialobžeskis

Montažo režisierius: Eimantas Belickas

Garso režisierius: Jonas Maksvytis

Šilutės kultūros ir pramogų centre iki birželio 13 dienos bus eksponuojama fotografės Monikos Požerskytės fotoprojektas – paroda „100 metų kartu“

Šešėliais neužmaskuoti, skaidrūs veidai yra tarsi žinutė, kad dažniau pažiūrėtume savo artimam žmogui į akis, jį išklausytume. Taip savo fotoprojektą „100 metų kartu“ pristato fotografė Monika Požerskytė.

Artėjančio atkurtos Nepriklausomybės šimtmečio įkvėpta fotomenininkė prie savo šalies šventės nutarė prisidėti asmeniškai. Taip gimė idėja nufotografuoti šimto metų sulaukusius atkurtos Lietuvos valstybės bendraamžius ir kiekvieno jų ypatingą istoriją sudėti į projektą „100 metų kartu“.

MALONIAI KVIEČIAME!