Fiziomika: išvaizda ir būdo bruožai yra visuma

veidas-4f9c6be1ca51cYra labai daug posakių apie žmogaus bruožus, atspindinčius jo asmenybę. Pavyzdžiui: akys – sielos veidrodis, negalima tikėti rudakiais ir t.t.

Ar galima tai laikyti tiesa? Ar tai nėra dar vienas senolių išsigalvojimas sėdint prie židinio ilgais žiemos vakarais?

Dauguma žmonių turbūt šiuos posakius „nurašė“ kaip senų bobučių pasakas, tačiau folkloras ir fizionomika (pseudo mokslas, jungiantis žmogaus bruožus ir jo asmenybę į visumą) sako ką kita.

Akys atveria asmenybę

Mėlynos akys – žmonės mėlynomis akimis yra patrauklūs, palaimingi ir jautrūs. Mėlynakiai daro viską, kad tik kiti jaustųsi laimingi ir žavingi. Mėlynų akių savininkai yra mieli, mandagūs ir linksmi pašnekovai.

Žalios akys – žalių akių žmonės įdeda labai daug aistros į draugystę su kitu žmogumi. Jie labai kūrybingi ir turi menišką, jautrią sielą. Romantiką priima labai sunkiai ir tik tada, kai draugystė tęsiasi ilgai ir sėkmingai. Jiems sunku pasitikėti kitu žmogumi, nes bijo būti įskaudinti.

Rudos akys – žmonės rudomis akimis mėgsta įtikti. Jie yra romantiški įsimylėjėliai ir žino kaip priversti partnerį jaustis ypatingai. Rudakiai yra praktiški, protingi ir atsargūs ypač gamtoje. Atsakingi bei patikimi.

Šviesiai rudos akys – žmonės, turintys tokios spalvos akis yra labai drąsūs, mėgstantys nuotykius, nenusėdintys vienoje vietoje ilgiau nei kelias minutes. Įvairovė jiems – tai gyvenimo svarbiausias prieskonis. Labai nemėgsta rutinos. Visuomeniški, laisvės reikia kaip žuviai vandens. Lengvai adaptuojasi naujoje vietoje.

Veido detalės kalba apie charakterį

NOSIS: anot mokslininkų, nosis gali atskleisti daug detalių apie Jūsų asmenybę.

Pavyzdžiui, vyras su didele nosimi ir plačiomis šnervėmis mano, kad jis turi galingą varpą, bet stokoja ištvermingumo ir gebėjimo įtikti.

Yra prielaida, kad moterys su ilgomis, plonomis nosimis yra labai aistringos lovoje.
Vyrai su riestomis nosimis labai pasitiki savimi, mėgsta girtis ir puikuotis savimi prieš savo artimuosius, tačiau neturi pakankamai drąsos to daryti prie kitų žmonių. 
Moterys, turinčios mažas, kresnas nosytes žino, kas yra balansas, mėgsta valdyti ir būti karalienėmis ne tik darbe, namuose, bet ir lovoje.

ANTAKIAI: tankūs antakiai reiškia dosnų charakterį, tačiau kartais būna, kad tai simbolizuoja išpuikimą, egoizmą, kvailumą. Reti antakiai, manoma, reiškia jautrumą, kūrybingumą, vienatvę.Lip-Infections-And-Their-Cures

LŪPOS: žmonės, turintys dideles lūpas yra labai dosnūs, humaniški, altruistai. Tie, kurių lūpų kampučiai yra nusileidę į apačią – egoistai, linkę į depresiją, labai pavydūs ir nemokantys pasitikėti kitu žmogumi. Asmenys, turintys plonas, siauras lūpas yra nepataisomi realistai, į situaciją žiūrintys labai žemiškai, nespalvina jos rožiniai ar juodai.

SMAKRAS: ovalus smakras simbolizuoja silpnybę. Smailėjantis smakras reiškia, kad žmogus yra morališkai stiprus, linkęs į savitvardą, kontrolę. Kvadrato forma simbolizuoja stiprybę, fizinę jėgą. Plokščias smakras reiškia optimizmą, pavydą ir silpnybę maistui.

Plaukai kalba apie aistras

PLAUKAI: kuo daugiau plaukų ant kūno – tuo geriau (čia kalbama apie vyrus). Plaukuotas vyras simbolizuoja turtus ir dosnumą bei aistrą lovoje. Reti galvos plaukai sako, jog asmenybė yra gudri kaip lapė. Garbanoti galvos plaukai – linksmumas ir kilnumas. Tankius, storus plaukus turinčios moterys, manoma, kad yra kvailokos, nemokančios praktiškai gyventi, labai išlaidžios. Tamsūs plaukai simbolizuoja karštumą, aistrą ir spontaniškumą. Tuo tarpu šviesūs plaukai – silpnybę, trapumą.

Plaukais dengiamos (arba ne) ausys irgi atspindi būdo bruožus.

Manoma, kad didžiulės ausys yra kilnumo simbolis, tuo tarpu, kai mažos priklauso taupesniems žmonėms. Kvadrato formos ausis turintys žmonės pasižymi aristokratiška širdimi, arogantiškumu. Mažus ausies spenelius turintys asmenys pasižymi aistringumu ir nepasitikėjimu savimi, tuo tarpu kai dideli, nutysę ausų speneliai simbolizuoja šaltumą bei pasitikėjimą ne tik kitais, bet ir savimi.

Ką gali atskleisti nagai?

Senovinė delno skaitymo sistema yra pagrįsta Vedi išmintimi (Indija). Pagal šią sistemą, linijos mūsų delnuose taip pat ir rankų forma, pirštai, nagai atskleidžia kažką apie mūsų asmenybę ir santykius su aplinkiniais. Nagai yra ypač reikšminga rankos dalis. Jie atspindi ištvermę ir gebėjimą susidoroti su įtampa.

Štai ką Jūsų nagų forma gali atskleisti apie Jus.

Platūs nagai – Jūs esate atviras, tolerantiškas ir jautrus. Puikiai gebate sugerti įtampą. Platūs nagai reiškia sveiką nervų sistemą ir fizinį gyvybingumą. Jūsų medžiagų apykaita labai greita; esate sumanus ir optimistiškas. Plačius nagus turintys žmonės yra labai humaniški, stengiasi dėl kitų gerovės. Jei esate būtent toks, stenkitės nepervargti. Jūs turite tendenciją nueiti į kraštutinumus; su entuziazmu priimate viską, ką gyvenimas pasiūlo.

Ilgi, siauri nagai – kalba apie grakštumą, tobulumą, stiprią estetinę prasmę. Jūs galite būti perfekcionistas, siekiantis visko, kas geriausia, tobuliausia. Iš savęs reikalaujate per daug. Jūs turėtumėte išvystyti daugiau tolerancijos ir kantrybės kitų atžvilgiu.

Platėjantys į apačią nagai – Jūs dažnai užsikraunate per daug sunkius darbus sau ant pečių, o ką kalbėti apie jų kiekį.

Trumpas nago ir jo siauro pagrindo ilgis sufleruoja, kad stokojate sielos ramybės, atliekant darbus kokybiškai. Esate labai nervingas, erzinatės dėl menkiausių smulkmenų, kurios neturi Jums visiškai jokios įtakos. Tokius nagus turintys žmonės greitai susijaudina, apsipila ašaromis, yra linkę į depresiją. Išvenkite būti per kritiškas. Jūs nesate būtent tas ar vienintelis asmuo, kuris kitą žmogų turi „nuleisti“ ant žemės.

Trumpi nagai – asmuo, turintis trumpus nagus yra labai temperamentingas ir nenuspėjamas. Jūs galite lengvai tapti nepakantus tiems, kas nepajėgia atitikti Jūsų kritiškus standartus. Esate per daug skrupulingas ir smulkmeniškas, o tai labai erzina Jūsų partnerį ir kitus Jums artimus žmones. Išmokite išklausyti ir priimti kitų nuomonę jų neužsipuolant.

Nukramtyti nagai rodo, kad esate nervingas ir silpnas morališkai. Šis bjaurus įprotis kelia netgi pavojų sveikatai, kadangi kramtydamas nagus sunaikinate šarvą, saugantį nervus. Atkreipkite dėmesį kada, kokiose situacijose kramtote nagus ir stenkitės kitaip save nuraminti, pavyzdžiui, giliai įkvėpkite ir iškvėpkite orą, išgerkite stiklinę vandens, išeikite į lauką, pakvėpuokite grynu oru.