Šilutiškiai, kurie Rytų medicinos produktus platinančios kompanijos „Fohow“ produkciją iki šiol įsigydavo Tilžės gatvėje buvusioje atstovybėje, dabar jau suka į Cintjoniškių gatvę: „Fohow“ atstovė Šilutėje Virginija RUDIENĖ įsikūrė čia esančiame 13 name (virš parduotuvės „Norfa“).
Naujoje vietoje yra daugiau vietos organizuoti įvairius renginius, produktų pristatymus ir medikų konsultacijas, tad čia patogiau ir pačiai kompanijos atstovei, ir jos klientams.
Produktų sąrašas – labai ilgas
„Fohow“ produkcija – tai greitai veikiantys biologiniai imuninės ir energinės sistemų reguliatoriai iš aukštesniųjų grybų: kordicepsas, linčži, šiitake, hercijus, Himalajų medus.
Kompanija sukūrė ir naujos kartos biologiškai veiklius maisto papildus – eliksyrus, kapsules, arbatas, maistines tabletes ir vaistines pastas. Taip pat gaminami faradoterapiniai šilumos diržai juosmeniui, kaklui, smulkiems ir vidutiniams sąnariams, pleistrai su aromatinais eteriniais aliejais.
Platinama ir natūrali, greitai veikianti kosmetika: regeneruojamasis veido serumas, gelis, įvairios asmeninės higienos priemonės: dantų pasta su kordicepsu ir linčži, higieniniai įklotai ir tamponai.
Ir tai dar ne viskas, mat kompanija siūlo ir kitokių sveikatinimui skirtų gaminių; funkcinį, figūrą koreguojantį energetinį apatinį trikotažą su antiradiaciniu efektu, patalynės komplektus, elektrostimuliatorius ir kt.
V.Rudienė – pirmoji „Fohow“ produkcijos platintoja Šilutėje, su šia kompanija kartu esanti jau 7 metus, nuo pat kompanijos atėjimo į Šilutę.
„Aš nuo pat pradžių labai norėjau platinti šią produkciją, gal tai ir buvo didžioji sėkmės paslaptis?“ – pasvarsto verslininkė, kai klausiame, kaip jai pavyko per keletą metų niekam nežinomą produkciją padaryti plačiai vartojamą.
Šiandien ji jau gerai žino, kad Pamaryje gyvena daug šios Rytų medicinos produkcijos gerbėjų. Virginijai nebereikia pačiai pasakoti apie šių produktų privalumus ir poveikį žmogaus organizmui – patys juos vartojantys klientai pasakoja jai neįtikėčiausias istorijas apie pagerėjusią savo sveikatos būklę.
„Matau, kad žmonės domisi ir turi žinių, ypač – jaunimas“, – sako V.Rudienė.
Jauni žmonės, anot jos, dažniau ryžtasi vartoti šiuos produktus profilaktikos tikslais, o vyresni jų ieško tada, kai jau susiduria su liga.
Padeda pasukti sveikatos keliu
Ieškoti „Fohow“ maisto papildų ateina ne tik šilutiškiai, bet atvažiuoja ir seniūnijų gyventojai. Ir pati Virginija mielai važiuoja ten, kur žmonės kviečia pristatyti Rytų medicinos produktus.
Jai ypač malonu, kad jau neretai ir Šilutės gydytojai kai kurias savo mažųjų pacientų mamas paragina pasidomėti „Fohow“ produkcija. Tai rodo, kad ir tradicinės medicinos atstovai vis labiau domisi netradicine ir vis daugiau apie ją sužino. Tai perspektyvu, mat kaip tik vientisas požiūris į mediciną tampa perspektyviausiu. Lietuvoje pastaruoju metu irgi rūpinamasi Rytų medicinos integracija į oficialiąją mediciną, šioje srityje ypač daug padarė akademikas Jurgis Briedikis. Būtent jo iniciatyva Kauno medicinos universitete pradėtas dėstyti Rytų medicinos pagrindų kursas.
Bet V.Rudienė neįtikinėja, esą ši produkcija – panacėja nuo visų ligų. Anot jos, tokių panacėjų apskritai nėra, ir meluoja tie, kas tvirtina priešingai. „Fohow“ produktai stiprina imunitetą, padeda žmogui pačiam keisti įprastinį gyvenimo būdą į sveikesnį, lengviau pasukti sveikatos keliu. Nes geriausias gydymo būdas ir yra… ligų profilaktika.
Rašyti atsakymą