Formuojasi galimos valdančiosios daugumos užuomazga

TRUMPAI 1Partijos tvarka ir teisingumas (TT) skyriaus pirmininkas Vaidas Pavilonis, Socialdemokratų partijos Šilutės skyriaus pirmininkas Sigitas Šeputis, Valstiečių – žaliųjų sąjungos Šilutės skyriaus pirmininkas Virgilijus Pozingis ir pretendentas į merus, „tvarkietis” Vytautas Laurinaitis rajono žiniasklaidai prisistatė kaip galimos valdančiosios daugumos atstovai būsimos kadencijos savivaldybės Taryboje.

Pasak V.Laurinaičio, būsima valdančioji dauguma po rajono mero rinkimų galėtų būti papildyta ir kitų partijų politikais -Darbo partijos, Liberalų sąjūdžio.

Spaudos konferencijoje S.Šeputis ir V.Pozingis sakė, kad jų vadovaujamų skyrių politikai mero rinkimuose rems V.Laurinaičio kandidatūrą.

Sunkiausia socialdemokratų ir valstiečių – žaliųjų lyderiams buvo prognozuoti, kaip besiformuojančios valdančiosios daugumos politikai elgsis, jeigu rajono žmonės tiesioginiuose mero rinkimuose pasirinks ne minėtų partijų remiamą kandidatą V.Laurinaitį, o Laisvės sąjungos lyderį Arvydą Jaką.

Nesunku numatyti, kad socialdemokratams ir kitoje valdančiojoje koalicijoje bus pasiūlytas savivaldybės administracijos direktoriaus postas.

Tiesa, Šilutės rajono savivaldybės taryboje galėtų būti suformuota ir kitokia valdančioji dauguma – ne tokia, kokią dabar planuoja minėti politikai, bet tokia, kaip ragino Valstybės prezidentė D.Grybauskaitė – be prorusiškomis vadinamų partijų – be partijos TT ir DP.