Fotografijų konkursas „Žiemos grožybės”!

Fiksuokite geriausius žiemos kadrus! / Stock.XCHNG nuotr.Įkvėpti šerkšno sustingdytos gamtos aktyviai ėmėte dalintis savo užfiksuotomis nuotraukomis „Šilutės naujienų” puslapyje „Facebook”, siųsti žiemiškus kadrus į redakciją. Tai ženklas, kad turite ką parodyti! Visi fotografijos mėgėjai sukluskite – „Šilutės naujienos” skelbia žiemišką nuotraukų konkursą „Žiemos grožybės”.

Ne tik grožėkitės žiema, bet ir ją fotografuokite. Įamžinote įstabią siaučiančią pūgą? Rogutėmis čiuožinėjančius krykštaujančius vaikus? Jūsų šuo įsirausė į pusnį ir atrodo juokingai? Langus išpiešė šerkšno grafika? Įjunkite fantaziją, dairykitės aplink ir parodykite mums visa, kas geriausia!

Nuotraukas su prierašu „Žiemos grožybės” siųskite el. paštu reklama@silutesnaujienos.lt iki sausio 31 d. Nugalėtojus paskelbsime vasario 1 d. Vienas dalyvis gali atsiųsti daugiausiai 3 nuotraukas.

Už įspūdingiausias fotografijos pakviesime balsuoti „Šilutės naujienų” puslapyje „Facebook”. Internautai turės galimybę išrinkti jiems labiausiai patinkančią nuotrauką spausdami „Patinka” ir komentuodami. Dviems daugiausia „Patinka” paspaudimų sulaukusioms fotografijoms atiteks publikos numylėtinio prizas, kurį įsteigė Verslo paslaugų centras „Šilutė plius”. Tai 50 litų kuponai įsigyti prekių „Šilutės raštinėje”!

Originaliausią nuotrauką išrinks ir išskirtinį prizą padovanos reklamos agentūra „Šarūno reklama”.

Dviejų gražiausių ir pačių žiemiškiausių nuotraukų autorius, kuriuos išrinks redakcija, apdovanosime naujo dizaino, žaismingais ir ypatingais „Šilutės naujienų” firminiais puodeliais ir rašikliais. Įdomiausios nuotraukos bus išspausdintos „Šilutės naujienų” laikraštyje.

Rinkite geriausią fotografiją „Facebook”!

facebook fotkes