Fotokonkurso „Mano vasara“ nugalėtojo laukia kelionė laivu

 

tea-635267 960_720Kad ir kaip liūdna pripažinti, vasara baigėsi. Norime, kad vasaros akimirkos dar kuo ilgiau šildytų ir džiugintų, tad skelbiame fotokonkursą „Mano vasara“. Pasidalinkite savo vasaros emocijomis su mumis, kad ir kokia ji buvo – šalta, lietinga, linksma, šventiška, karšta, kupina kelionių, naujų patirčių. Mums įdomios visos jūsų nuotraukos!

Jūsų nuotraukų lauksime el. paštu: silutesnaujienos@gmail.com. Vienas dalyvis gali atsiųsti ne daugiau kaip 3 nuotraukas.

Už fotografijas kviesime balsuoti „Šilutės naujienų“ „Facebook“ puslapyje iki rugsėjo 24 dienos, o nugalėtoją paskelbsime rugsėjo 25 dieną, penktadienį.

Daugiausiai „PATINKA“ surinkusios nuotraukos autoriui dovanosime 50 Eur vertės plaukimą laivu (maždaug 2 valandų trukmės) Pakalnės upe iki marių ir atgal. Grožėtis rudenine Pamario gamta iš laivo galėsite kartu su savo draugais (iki 12 žmonių).

Nuotraukas vertins ir „Šilutės naujienų“ redakcija. Šilčiausiai, įsimintiniausiai nuotraukai dovanosime 3 mėnesių laikraščio prenumeratą.

Nuolatinė „Šilutės naujienų“ fotokonkursų rėmėja UAB „Šarūno reklama“ išrinks originaliausią nuotrauką ir padovanos puodelį su Jūsų atsiųsta nuotrauka.