Fotokonkurso nugalėtojams – Beatos knyga, gėlių dėžutė ir saldūs prizai

 

tv1Artėja dar viena graži pavasario šventė – Motinos diena, tad šia proga skelbiame jau tradicinį „Šilutės naujienų“ fotokonkursą „Aš ir mano mama“. Iki gegužės 3 dienos lauksime jūsų nuotraukų su mylimomis mamomis, močiutėmis, promočiutėmis. Tai puiki progi ne tik dalyvauti konkurse, bet ir pasveikinti pasaulyje brangiausius žmones.

Už fotografijas kviesime balsuoti „Šilutės naujienų“ feisbuko puslapyje. Vienas dalyvis gali atsiųsti ne daugiau kaip 3 nuotraukas. Jūsų nuotraukų lauksime el. paštu: silutesnaujienos@gmail.com

Jūsų nuotraukų lauksime iki gegužės 3 dienos, o nugalėtoją paskelbsime gegužės 4-ąją, penktadienį.

Džiaugiamės, kad šiemet konkurso rėmėja sutiko būti „Beatos virtuvės“ komanda. Daugiausiai „Patinka“ surinkusios nuotraukos autoriui atiteks naujausia Beatos knyga „Beatos virtuvė: televizijos laidos receptai“. Ilgiausiai televizijos eteryje gyvuojanti kulinarijos laida „Beatos virtuvė“ pagaliau subrendo pirmajai knygai“. Knygoje „Beatos virtuvė: televizijos laidos receptai“ rasite daugiau nei 60 receptų kasdienei šeimos virtuvei, šventėms ar besimaitinantiesiems sveikiau, vengiantiesiems papildomų kalorijų. Tai, kas buvo nufilmuota ir parodyta 2017 metų rudens sezono LRT televizijos laidoje „Beatos virtuvė“, sugulė į knygą. Su laidos kūrimo užkulisiais, jos svečiais ir netgi svečių receptais.

Antrosios vietos laimėtojui pagal „Patinka“ skaičių „Šilutės naujienos“ dovanos pusės metų popierinio laikraščio prenumeratą. Taigi, kiekvieną antradienį ir penktadienį, jūsų mamos pašto dėžutę pasieks šviežiausios ir įdomiausios naujienos iš Pamario krašto gyvenimo.

Kokia šventė be gėlių? Šalia „Šilutės halės“ įsikūręs gėlių salonas „Meilenė“ vienam konkursui dalyviui dovanos dirbtinių gėlių dėžutę, kuri papuoš Jūsų mamos namus ir visada džiugins. Gėlių salone „Meilenė“ galite įsigyti skintų įvairių gėlių,  puokščių bei kompozicijų įvairioms progoms, kurios nudžiugins Jūsų artimą bičiulį ar giminaitį. Profesionalios floristės gali patarti, padėti išsirinkti gėles bei dovanas taip pat jas originaliai supakuoti. Motinos dienai, Jūsų patogumui, salono darbuotojai Šilutėje gėles pristatys nemokamai.

Na, o kad šventė būtų saldesnė Šilutėje veikianti „Pamario kepykla“ savo pasirinktam konkurso dalyviui padovanos saldumynų krepšelį. Penktus metus Šilutėje veikianti kepykla per šį laikotarpį tris kartus padidino gamybos apimtis, o ypatingo skonio pamariškių šakočiai jau pamėgti ne tik savame krašte, bet ir tolimiausiuose Lietuvos kampeliuose.

Savo įsteigtą saldų prizą sutiko padovanoti ir „Heyderkrug kepykla“, kepanti išskirtinio skonio tortus, bandeles ir kitus skanėstus.