Gaisre žuvo pagyvenęs vilkytiškis

gaisras vilkyciuoseSekmadienį paryčiui Saugų seniūnijos Vilkyčių kaime užsiliepsnojus lauko virtuvėlei sudegė pagyvenęs vyras.
Kitas vyras sugebėjo išeiti iš degančio pastato.

Pranešimą apie gaisrą Šilutės ugniagesiai gavo 15 minučių po 3 valandos ryto. Įvykio vieton išskubėjo Priekulės, Šilutės ir Saugų gelbėtojų autocisternos. Ugniagesiams pavyko išsaugoti šalia mūrinės lauko virtuvės stovėjusį kitą ūkinį pastatą, bet virtuvė supleškėjo iki pamatų.

Gaisro metu nudegė vasaros virtuvės stogas, įkrito perdengimas, sudegė viduje buvę namų apyvokos daiktai. Užgesinus liepsnas, tarp nuodėgulių rastas 74-erių metų Vytauto Š. kūnas.

Pirmoji liepsnas pamatė sodybos šeimininkė – Vytauto žmona, ji ir iškvietė ugniagesius.

Sodybos šeimininkė gyveno name, atskirai nuo vyro, kuris nuolatiniam gyvenimui buvo pasirinkęs vasaros virtuvę. Sunkiai vaikštanti moteris, pamačiusi gaisro pašvaistę, negalėjo padėti vyrui ir pas jį vakarojusiems draugams. Kiek sugėrovų tą vakarą svečiavosi pas jos vyrą, moteris sako nežinanti.

Kaimynai į įvykio vietą atskubėjo pažadinti sproginėjančio šiferio garsų. Jie kalbėjo, jog nuolat rengti išgertuves buvo įprastas Vytauto gyvenimo būdas.

Žmonės sode rado ant pievos gulintį žuvusiojo sugėrovą. Jis pasakojo, jog po vaišių abu su Vytautu užmigo, o prabudęs ir pamatęs liepsnas, pažadino šeimininką, bet neištempė jo iš virtuvėlės – manė, jog pats išeis.

Sugėrovas išsikapstė iš degančio pastato, o dėl ko mirė šeimininkas – užduso dūmuose ar sudegė – nustatys dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.