Gaisrininkus ant kojų sukėlė be priežiūros palikta keptuvė

Gaisras Dariaus ir Gireno gatvejePirmadienio vakarą ugniagesiai skubėjo prie Šilutės Dariaus ir Girėno gatvėje esančio 22 namo – buvo gautas pranešimas, kad pro penktame aukšte esančio buto langus veržiasi dūmai. Kaip paaiškėjo vėliau, be priežiūros paliktoje keptuvėje svilo maisto likučiai, o buto šeimininkas tuo tarpu miegojo.

Pranešimas apie įvykį bendruoju pagalbos centro telefonu gautas lapkričio 9  dieną  17.39 val. Liepsną ir dūmus, besiveržiančius pro penktame aukšte esančio buto langus pastebėjo gretimame bendrabutyje gyvenantys žmonės, kurie ir iškvietė ugniagesius.

Į įvykį išskubėjo dvi automobilinės cisternos su automobilinėmis kopėčiomis. Atvykus ugniagesiams dūmų per langus jau nebuvo matyti. Anot Šilutės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininko Mačijausko, liepsna galėjo užgesti savaime negavusi deguonies arba išdegus keptuvėje esantiems taukams.

Ugniagesiai iš pradžių beldėsi į buto duris, tačiau kai jų niekas neatidarė iš balkono pusės pradėjo statyti automobilines kopėčias. Tuomet savininkas prabudo ir sugalvojo, kad jau reikia atidaryti duris. Dūmų buvo prirūkę visame bute.