Gaisrų liepsnos pasikėsino į namą ir dirbtuves

gaisras grabupiuoseKetvirtadienį vakare ir penktadienį ryte gaisrininkai skubėjo gesinti liepsnų į Grabupių ir Pašyšių kaimus.

Grabupiuose vyriškis jau ketvirtąjį kartą gelbėjosi nuo gaisro. Šįkart jis neatsargiai rūkė lovoje ir smilkstanti cigaretė ją padegė. O penktadienį anksti ryte, spėjama, kad dėl netvarkingos elektros instaliacijos pelenais pavirto nenaudojamos dirbtuvės.

Ketvirtadienį apie 20.30 val. Bendrasis pagalbos centras gavo pranešimą, kad Šilutės rajone, Grabupių kaime dega gyvenamasis namas.

Atvykę ugniagesiai nuvykę netrukus išsiaiškino, kad gaisro židinys – girtuokliaujančio vyriškio lova. Manoma, kad vyriškis ten gulėdamas neatsargiai rūkė. O kaimynai, atskubėję į gaisro vietą teigė, kad tai jau nebe pirmas kartas – šis gaisras grabupiškio namuose jau ketvirtas…

Šį kartą gaisro metu apdegė lova ir aprūko kambario sienos.

Penktadienį apie 6 val. ryto gaisrininkai skubėjo į Juknaičių seniūnijoje esantį Pašyšių kaimą. Ten degė už Pašyšių lentpjuvės esančios dirbtuvės. Tuo metu jos buvo nenaudojamos, tad įtariama, kad gaisro priežastis – netvarkinga elektros instaliacija.
 
Sudegė dirbtuvėse buvusios staklės, įgriuvo stogas. Nukentėjusiųjų nėra.