Galimai girtas vairuotojas pavežėjo kaimyną iki medžio

20130605 124554Trečiadienį Šilutės r., Juodžių kaime, „Audi 80“ nulėkė nuo žvyrkelio ir trenkėsi į medį. Sužaloti du vyrai. Spėjama, kad 40-metis vairuotojas vidury dienos (avarija įvyko apie 12.30 val.) buvo girtas.

Sužalotas vairuotojas ir 23 metų keleivis išvežti į ligoninę. Keleivis prieš išvažiuojant greitosios pagalbos automobiliu dar spėjo prasitarti, kad jį vežęs vairuotojas buvo girtas. Abu vyrai yra Juodžių kaimo gyventojai.

Į avarijos vietą buvo iškviesti ir ugniagesiai-gelbėtojai, tačiau jiems dar neatvažiavus, sužeistuosius iš sudaužyto automobilio ištraukė vietos gyventojas. Nors gelbėtojai perspėja, kad, jei automobilis nedega, patiems traukti sužalotojo iš automobilio nepatartina, nes galima pakenkti labiau nei avarijos metu.

Liudytojų teigimu, „Audi 80“ greitis neviršijo leistino – važiavo maždaug 60-70 km/val, bet, nepaisant to, kontrolę prarado. Manoma, kad tai ir išgelbėjo vyrus nuo dar skaudesnių pasekmių.

Juodžių gyventojai pasakojo, kad automobilį savininkas ketino parduoti – jau buvo jį sutvarkęs. Bet dabar galės jį parduoti tik dalimis.