Gardamiškiai pasipuošė draugiškumo rankytėmis

gardamo be patyciu„Draugystė – tai saulės spindulėlis, kupinas šilumos ir gerumo, mažas pumpurėlis, skleidžiantis grožį, maža ašarėlė, mačiusi visko: ir skausmo, ir džiaugsmo, tai nepaprastas deimantas, tai – Jus supantys žmonės“, – rašo penktokė gardamiškė Gustė.

Gardamo pagrindinės mokyklos mokiniai aktyviai prisidėjo prie akcijos „Savaitė be patyčių“. Mokyklos koridoriai buvo papuošti draugystės, gerumo, draugiškumo rankytėmis, kurias karpė mokiniai. Pradinukai piešė piešinius, vyresniųjų klasių mokiniai lietuvių kalbos pamokose rašė miniatiūras, pasakojimus, kuriuose buvo gvildenamos draugystės ir bendravimo temos: kas padeda išlaikyti draugystę ir draugus, o kas griauna; kaip padėti pasijusti geriau draugui ir sau sunkioje situacijoje.

Informacinių technologijų pamokose mokiniai kūrė lankstinukus, kuriuose pateikė mintis apie patyčias, svarstė, kaip jas įveikti.

Paskutinę akcijos dieną aktyviausi mokiniai apdovanoti padėkos raštais, o jų darbai dabar puošia mokyklą. Šią dieną visa mokyklos bendruomenė buvo maloniai nustebinta – į mokyklą atvyko populiariausia Šilalės jaunimo gitaristų grupė „Gaida“ su vadove Regina Mockute, kuri savo dainomis suteikė mokyklai daug gerų emocijų ir energijos visai dienai.