Gardamiškiai sveikino 90-metį J.Genį

90metis gardamo genys seniunasGardamo seniūnijos atstovai antradienį skubėjo į Šilutę – čia sveikino savosios bendruomenės narį, 90-metį švenčiantį Juozapą Genį.

Ilgametis gardamiškis tik pastarąjį pusmetį persikėlė pas dukrą į Šilutę, tad šios seniūnijos bendruomenės nariai jo, o ir jis jų, neužmiršo.

Šilto pokalbio metu prisimintas ilgas jubiliato gyvenimas, jo meilė savo šeimai ir vargonams. 

J.Genys jaunystėje gyveno Vainuto seniūnijos Bikavėnų kaime. Vainute krimto šiaučiaus (taip tuomet vadintas batų siuvėjas) amato gudrybes, čia ir būsimą žmoną, pora metų vyresnę Petronėlę nusižiūrėjo. Vos 19-kos sulaukęs buvo, kai juodu kurti šeimą sutarė. Vargu ar kas tuomet būtų įtaręs, kad tokių jaunų santuoka ištvers ilgus dešimtmečius – pernai gegužės 31-ąją Juozapas su Petronėle minėjo 70-ąsias sutuoktuvių metines – vadinamąsias Palaimintąsias, arba dar kitaip – Dėkingumo vestuves.90metis gardamo genys dukros

Praėjus vos pusmečiui po santuokos jubiliejaus Petronėlė pasimirė, o Juozapą išsivežė dukra Antanina Vingienė.

90-ojo Juozapo jubiliejaus dieną į Šilutę suvažiavo ir kitos dukros su šeimomis – Aniceta Butkienė iš Gardamo seniūnijos Dulkiškės kaimo ir Alma Mišeikienė iš Pagėgių savivaldybės Vilkyškių. Dukrą Reginą ir sūnų Antaną jubiliatas jau palaidojo.

Vaikaičius ir provaikaičius, kurių jau sulaukė jubiliatas, jo artimieji skaičiuoja ilgai – jų jau kelios dešimtys, o didžiausias džiaugsmas – provaikaitis Lukutis.

Sveikinimo žodžius tarė Gardamo seniūnas Tomas Balčytis, socialinio darbo organizatorė Danguolė Liulaitienė ir šios seniūnijos neįgaliųjų poskyrio pirmininkė Laimutė Lomsargienė. „Dalink savo išmintį ir sukauptą gyvenimišką patirtį vaikams ir vaikaičiams“, – linkėjo svečiai.