Gardamo seniūnijoje pasieniečiai ir policininkai sulaikė du traktoriumi svaigalus gabenusius vyrus

traktoriusValstybės sienos apsaugos tarnybos ir policijos pareigūnams įkliuvo Gardamo seniūnijos gyventojai traktoriaus priekaboje gabenę 400 litrų, manoma, namų gamybos svaigalų.

namineSekmadienį Gardamo seniūnijos Pašiaudžio kaime Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus pasieniečiai, į pagalbą pasitelkę kolegas iš Vileikių užkardos ir Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnus, sulaikė 42-ejų ir 43-ejų metų Šilutės rajono gyventojus.

Jie traktoriaus MTZ“ tempiamoje priekaboje gabeno apie 400 litrų į plastikines talpyklas supilstytos, įtariama, naminės degtinės.

Pasieniečiai kartu su policijos pareigūnais netoliese esančiame miškelyje taip pat aptiko įrangą svaigalams gaminti bei talpyklą, kurioje buvo apie 500 litrų raugo.

Paaiškėjo, kad 43-ejų metų Šilutės rajono gyventojas vairavo niekur neregistruotą transporto priemonę be valstybinių numerių ženklų. Be to, vyras prie vairo sėdo gerokai padauginęs alkoholinių gėrimų – jam nustatytas 1,28 promilės girtumas.

Tolesnes įvykio aplinkybes aiškinasi Tauragės policijos pareigūnai. Vyrai uždaryti į areštinę.