Gatvių rekonstrukcijos: vienos jau vyksta, kitos planuojamos

takas ir_gatviu_remontaiŠilutiškiai dalijasi smagiais pastebėjimais, kad jau gali patogiai pasivaikščioti ir palei Klaipėdos gatvę – čia statybininkai baigia atnaujinamo pėsčiųjų ir dviračių tako Šilutė – Traksėdžiai 1-ojo etapo darbus.

Tikimasi, kad jau šį rudenį ar bent kitų metų pavasarį pavyks pradėti rekonstruoti ir Cintjoniškių gatvę bei joje esančias sankryžas.

Apie 850 metrų naujomis trinkelėmis grįsto tako – tikras patogumas ir pėstiesiems, ir dviratininkams, sumaniusiems pėsčiomis ar ratuotiems nuo Kalinausko gatvės pasiekti prekybos centrą „Pamarys“.

Šilutės r. savivaldybės Ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas Mindaugas Oželis sako, kad tai – tik pirmasis darbų etapas. Per antrąjį etapą takas bus pratęstas nuo Klaipėdos gatvėje esančios žiedinės sankryžos iki Traksėdžių.

1-ojo etapo darbus atliekantys UAB „Tima“ statybininkai juos jau baigia – pastarosiomis dienomis šalia tako pasėta žolė. Visų šių darbų kaina su projektavimu, apšvietimo įrengimu ir aplinkos tvarkymo darbais – apie 170 000 eurų.

Dar šiemet bus pradėtos pirkimų procedūros įrengti automobilių žiedinę sankryžą Cintjoniškių – Gluosnių gatvių sankryžoje (prie šviesoforo).

Kartu bus numatyta ir likusios Cintjoniškių gatvės dalių rekonstrukcija: nuo minėtos sankryžos iki Pramonės gatvės, ir nuo susikirtimo su H.Šojaus gatve iki Dariaus ir Girėno gatvės. Pastarojoje sankryžoje taip pat atsiras automobilių žiedas.

Pasak M.Oželio, bus rekonstruojama ne tik važiuojamoji gatvės dalis, bet ir šaligatviai, įrengiamas apšvietimas.

Kada galima tikėtis šių darbų pradžios? Pasak M.Oželio, projektavimas jau baigtas, ir jei nebus konkurso apskundimų, gal net jau šį rudenį, arba kitų metų pavasarį gatvės rekonstrukcija bus pradėta. Per 2018-uosius ši Šilutės gatvė turėtų būti atnaujinta.

Dar tolesniuose planuose – dalies Gluosnių gatvės rekonstrukcija. Ji bus pradėta tik įgyvendinus jau minėtus projektus.